Emily Ratajkowski: Matka, která má tělo bohyně

Přidat na Seznam.cz

Emily Ratajkowski je americká modelka a herečka, která si získala kultovní status díky svému sex-appealu a smyslu pro módu. Ratajkowski se narodila se snem prosadit se jako herečka, ale brzy se vydala za svou vášní.

Po několika dětských rolích přešla během dospívání k modelingu a od té doby je vyhledávanou tváří. To, co Ratajkowské dávalo náskok před ostatními modelkami, byla její otevřenost ke všemu, dokonce i k nahotě. Její nespoutanost pramení z četných návštěv evropských pláží v dětství, které zanechaly hluboký vliv na její mladou mysl.

Její vystoupení na obálce erotického časopisu v roce 2012 jí pomohlo získat roli v rekordním videoklipu „Blurred Lines“. Zajímavé je, že Ratajkowski dříve nabídku odmítla a teprve po dlouhém přemlouvání souhlasila. Videoklip se stal průlomem v její kariéře a přes noc z ní udělal senzaci. Následovala četná focení, úspěchy na přehlídkových molech, přední příčky v žebříčcích krásy a módy, umístění na obálkách nejlepších světových časopisů, a dokonce i účinkování na velkém plátně – což byl celou dobu její „ceněný“ sen.

Její odvážný vzhled a smysl pro módu jí mezitím získaly spoustu příznivců na sociálních sítích i mimo ně. Ratajowski se objevila v mnoha filmech. Bohužel v osobním živote se jí až tak nevede a je už rozvedená. Má z manželství jedno dítě.

Zdroj: thefamouspeople.com, redakčně upraveno