Chcete manželce vyznat lásku? Nechte jí zastřelit žirafu

Přidat na Seznam.cz

Nikdo by neočekával takový důkaz lásky. Den svatého Valentýna je pro mnohé obdobím romantické večeře pro dva, malých dárků vyjadřujících, jak moc toho druhého milujeme, ale ne případ tohoto páru.

Žena jménem Merelize Van Der Merwe (32 let) z jihoafrické provincie Limpopo dostala od svého manžela povolení zabít na Valentýna žirafu. Žena zvíře nejen zabila, ale také mu vytrhla srdce.

Merelize Van Der Merwe, 32-letá žena z Jižní Afriky, dostala od svého manžela na Valentýna neobvyklý dárek, který šokoval celý svět. Místo víkendu v luxusním hotelu, jak plánovala, dostala jiný dárek. Bylo to povolení zabít žirafu. Jak se ukázalo, žena loví zvířata od svých 5 let a v roce 2016 se chystala zabít žirafu. „V roce 2016 jsem šla lovit obrovskou žirafu, ale žádná nebyla taková, jakou jsem hledala,“ sdělila svůj příběh na Facebooku. Po pěti letech se její krvavý sen splnil díky manželovi.

Foto: Merelize Van Der Merwe / Facebook.com

Pár tedy šel na lov a žena zastřelila určené zvíře, které již trpělo stářím. Pózovala s tělem žirafy, užívala si svou trofej a na sociálních médiích sdílela další fotografie tohoto lovu. Na fotografiích Merelize Van Der Merwe představuje obrovské srdce zabité žirafy. Napsala k němu komentář: „Přemýšleli jste někdy o tom, jak je srdce žirafy velké? Jsem potěšena svým Valentýnským dárkem“ – napsala k fotografii.

Inu, kdo by nechtěl doma takovou lovkyni?

Foto: Merelize Van Der Merwe / Facebook.com
Foto: Merelize Van Der Merwe / Facebook.com
Foto: Merelize Van Der Merwe / Facebook.com