14 let lovila zločince. Teď se živí sexy fotkami. Kolik si vydělá za měsíc?

Přidat na Seznam.cz

Žena jménem Leanne Carrová (37) byla u policie 14 let. Pak se rozhodla, že uniformu vymění za sexy oblečení. Fanoušci její polonahé fotky náruživě hltají a platí ženě velké sumy peněz, uvedl server topky.sk

Bývalá bojovnice proti zločinu má na Instagramu téměř 170 tisíc fanoušků. Posílá fotky v bikinách, ukazuje se při sportu a sdílí momentky ze svého každodenního života.

Nedávno se rozhodla, že zkusí štěstí na OnlyFans. Tam kromě lechtivých fotek zveřejňuje i erotický materiál, ke kterému mají přístup jen uživatelé, kteří si za něj zaplatí. Momentálně jí přispívá 150 lidí, což je zhruba 48 tisíc korun měsíčně, informuje server DailyStar.

Podle serveru GrimsbyTelegraph bývalá policistka tvrdí, že z policejního sboru odešla kvůli tomu, že ji šikanovali a obtěžovali. To je její verze. V roce 2018 si však vzala nemocenskou, kterou údajně využila k tomu, aby procestovala celý svět. Udělala však zásadní chybu – fotografie z výletu zveřejňovala na internetu.

Její nadřízení to samozřejmě zjistili a od té doby se Carrová spoléhá na internet. Svůj obsah zveřejňuje na Twitteru, YouTube a Instagramu.

Zdroje: Topky.sk, Leanne Carrová, GrimsbyTelegraph.co.uk, DailyStar.co.uk