Ženské sexuální fantazie, které by měl znát každý muž

Přidat na Seznam.cz

Stereotyp, že ženy nemají rády sex nebo z něj nejsou příliš nadšené, je již dávno vyvrácen. Navíc mají často sexuální fantazie hodné zápletky filmu pro dospělé.

V dnešním článku jsme sestavili výběr nejoblíbenějších sexuálních fantazií žen, které si pravděpodobně nepřiznají.

Intimita se zavázanýma očima

Nepředvídatelnost a neznámé zvyšují citlivost. Když oči nevidí, jsou navíc zesíleny hmatové vjemy a sluch. Sex se zavázanýma očima je však vhodnější s někým, komu důvěřují. 

Sex v poutech

Mnoho žen sní o tom, že muži nasadí pouta a budou si s ním v posteli dělat, co chtějí.

Hry na hraní rolí

Když se na ni podíváte, vidíte roztomilou dívku, zatímco ona si sama sebe představuje jako studentku, která si neudělala domácí úkol. Takových fantazií může být v hlavách žen mnoho, hlavní je zachytit je a přejít k akci.

Intimita s cizincem

Intimita s cizím člověkem je přívalem vzrušení a adrenalinu. Ženy mohou neúnavně tvrdit, že před prvním sexem s mužem je třeba ho dobře poznat a podobně. Pravdou však je, že téměř každá z nich alespoň jednou snila o tom, že se oddá cizímu muži.

Sledování porno filmů

Na filmy pro dospělé se dívá i něžné pohlaví. Dámy mají navíc k masturbaci kladný vztah, i když na veřejnosti projevují zcela opačný postoj.

Různá místa k sexu

Ženy chtějí vyzkoušet sex mimo ložnici – v kuchyni, v koupelně, na střeše výškové budovy a dokonce i na veřejných místech, protože tento druh extrému je ještě více vzrušuje.

Objetí

Dívky milují objetí a cítí se v něm bezpečně. Objímejte ji častěji – ve společnosti, v kavárně, před spaním a všude, kde je to vhodné.

Emocionální intimita

Pro dívky je důležité cítit blízkost na úrovni emocí. Přitahují je i smyslní chlapi. 

Předehra

Mnoho mužů věnuje málo času předehře. Jsou připraveni přejít k pohlavnímu styku, když se dámy potřebují více zahřát. Sní proto o dobré předehře nejen s pohlazením, ale i jemnými slovy.

Nebojte se experimentovat a studovat navzájem svá těla, erotogenní zóny, zjišťovat přání v sexu a realizovat je. 

Sexuální život by se neměl stát samozřejmostí a vy máte vše ve svých rukou, abyste tomu zabránili.

Zdroj: menslife.com