Žena s největšími přírodními vnadami na světě. Co na ně říkáte?

Přidat na Seznam.cz

Annie Hawkins-Turnerová je známá jako žena s největšími prsy na světě. Často mluví o tom, jak těžké bylo s takovými prsy vyrůstat, ale to jí nezabránilo v úspěchu. Její přírodní vnady jsou až obludných rozměrů. Líbí se vám, nebo už je to moc?

Kdo je Annie Hawkins-Turnerová?

Annie Hawkins-Turnerová, narozena 22. prosince 1956, je fetišistická modelka z Atlanty ve státě Georgia v USA. Pro svou práci si přizpůsobila jméno Norma Stitz. Byla provdána za o 20 let staršího úředníka letectva Allena Turnera, který zemřel v roce 2005. Na její „chloubu“ se podívejte zde.

Allen Annie povzbuzoval, aby co nejlépe využila své tělo, a ona si nakonec založila webové stránky. Přitahovala mnoho mužů, má přes milion odběratelů a za pouhý rok vydělá něco přes milion korun. Má také dvě děti, ale kvůli svému stavu se jí nikdy nepodařilo žádné z nich nakojit.

Má největší prsa na světě?

Annie je držitelkou Guinnessova rekordu za největší přírodní prsa. Přestala nosit podprsenku a nosí jen elastické šaty. Její prsa mají velikost 102ZZZ a každé váží 30 kg. Prsa se jí začala vyvíjet v pěti letech a v devíti už nosila velikost 36D.

„Nakonec mi byla diagnostikována gigantomastie, což je onemocnění, které zahrnuje pomalý, postupný růst prsní tkáně, a proto mi prsa rostou i dnes.“ Lékaři Annie radili, aby si nechala zmenšit prsa, ale ona to odmítla.

Navzdory úspěchu, který jí prsa přinesla, díky nimž mohla poslat své děti na vysokou školu a žít pohodlný život, musí Annie stále čelit každodenním posměškům.

Zdroj: thesun.co.uk, redakčně upraveno