Žena, nebo muž? Pár snadných způsobů, jak rozpoznat ladyboye v Thajsku

Přidat na Seznam.cz

Víte, kdo jsou Ladyboys a jak je poznat? Po úspěchu článku o thajských ženách jsme se rozhodli vás provést nástrahami, které vás mohou potkat v Thajsku. Poradíme, jak si dát pozor, aby vás při milostném zápalu nepřekvapil penis vaší milované!

Ladyboys hrají velkou roli v nočním životě měst jako Bangkok, Phuket a Pattaya. Ladyboys se vyskytují také v celé thajské společnosti a jsou kulturně přijímány všemi.

Při návštěvě je dobré chovat se jako ostatní Thajci a neodsuzovat ladyboye a nechovat se k nim jinak než k někomu jinému.

Pokud přesto plánujete poznat noční život, který thajská města nabízejí, je dobré vědět, jak ladyboye rozpoznat. Ať už je plánujete vyhledat, nebo se jim chcete vyhnout, zde je 10 jednoduchých způsobů, jak ladyboye v Thajsku poznat.

Výška

Už z dálky je jedním z prvních ukazatelů ladyboyů jejich výška. Průměrná výška thajských mužů je asi o 4 cm vyšší než výška žen, takže ladyboy je obvykle vyšší. Je zřejmé, že něčí výška, stejně jako většina těchto dalších znaků, není dokonalým testem, ale je to dobrý výchozí bod, když jdete k některým dámám před barem nebo v oblasti nočního života.

Hlas

Některé dámy se mohou pokoušet o vyšší hlas, ale ne všechny to udělají. Každopádně hlas ladyboyů bude znít trochu hlouběji a plněji, než se očekává, nebo může znít uměle vysoko. Ladyboy také obvykle umí lépe anglicky než mnoho jiných žen, které potkáte na noční scéně, což může být v mnoha situacích užitečné.

Široká ramena/úzké boky

Muži mají obvykle široká ramena a úzké boky ve srovnání s opakem u žen, úzkými rameny a širokými boky. Z tohoto důvodu bude mít ladyboy obvykle podobné proporce jako muži. Pokud se pohybujete v oblastech nočního života, ladyboy bude obvykle nosit poměrně skromné oblečení, takže by nemělo být obtížné rychle si prohlédnout celkové proporce jejich těla.

Adamovo jablko

Jakmile se ocitnete v blízkosti skupiny dam, můžete se podívat po ohryzku. Pokud ho uvidíte, jedná se s největší pravděpodobností o muže. To však neznamená, že nemít ohryzek zaručuje, že se jedná o ženu, protože existují operace, které jeho vystouplost zmenšují. Na tento znak byste se tedy měli spoléhat pouze ve spojení s ostatními v tomto seznamu.

Velikost ruky

Obecně platí, že muži mají větší ruce než ženy. Pokud se vám zdá, že má žena větší ruku, než byste očekávali, je pravděpodobné, že se jedná o muže. Existují ženy s větší než průměrnou velikostí ruky, takže si toho buďte také vědomi. A velikost by byla jediným ukazatelem, pokud jde o ruce, protože mít jemné, pěstěné ruce s nalakovanými nehty je v Thajsku poměrně snadno (a levně) dosažitelné.

Velikost prsou

V průměru je velikost prsou thajských žen obvykle na menší velikosti. Ale protože ladyboyové mají obvykle prsní implantáty, mají tendenci rozhodovat se pro větší než průměrné velikosti (pokud pracují v nočním klubu). Díky výše zmíněnému skrovnému oblečení by nemělo být příliš obtížné zjistit velikost ženských prsou. Nezapomeňte však, že prsní implantáty může mít kdokoli, takže to nemusí být nejlepší způsob, jak to zjistit.

Výstřih

Většina ladyboys, které pracují v nočním průmyslu, jsou před operací v oblasti rozkroku. Tím se odlišují od svých přeoperovaných kolegů a většina potenciálních zákazníků u ladyboyů hledá tuto odlišnost. Díky svému odhalujícímu oblečení se ladyboys budou muset pokusit zastrčit své nádobíčko. To v některých případech vede k viditelnému výstupku a může sloužit jako identifikační znak.

Postoj

Nejde o negativní postoj, ale o bouřlivější přístup, který ladyboy může mít. Ladyboyové, kteří pracují v nočním životě, bývají hlasitější a vznětlivější než ostatní. Pokud se nacházíte v oblasti nočního života, mohou být ladyboyové trochu agresivnější ve svých návrzích nebo trochu odvážnější v rozhovorech. Celkově se však zdá, že se za všech okolností více baví!

Poloha

V závislosti na městě, které navštívíte, existují určité ulice a určité bary, které jsou známé tím, že zaměstnávají ladyboyje. Existují také neuvěřitelně zábavné kabarety, kde jsou ladyboyové a stojí za zhlédnutí. Pokud jste v Pattayi, Soi 6 je oblíbená ulice s bary, ale jen o jednu ulici dál, Soi 6/1, je speciálně známá svými ladyboy bary. Zatímco v Bangkoku jsou bary jako Kakadu na Soi Cowboy, které jsou plně obsazeny ladyboys. Bangla Road na Phuketu je také známá jako místo, kde pracuje mnoho ladyboys.

Stačí požádat o potvrzení

Jak již bylo zmíněno, thajská kultura je velmi otevřená a přijímá ladyboye, takže se nesnaží tuto skutečnost skrývat. Pokud to opravdu potřebujete vědět, stačí se ženy zeptat, zda je ladyboy, nebo ne. Nemá důvod lhát, protože mnoho lidí navštěvuje Thajsko a tyto oblasti právě kvůli ladyboys. Chtějí se bavit s někým, kdo chce být s nimi, takže nic neskrývají. Chovejte se k nim uctivě a chovejte se k nim slušně. Pokud se s ladyboyem nechcete stýkat, prostě jeho nabídku odmítněte, jako byste to udělali s kýmkoli jiným.

Zdroj: tozome.com, redakčně upraveno