Žádná žena jim neodolá! Co myslíte, že to může být?

Přidat na Seznam.cz

Dnes již málokdo z nás by neznal světovou značku Converse, která je známým pojmem téměř ve všech zemích světa. Vždyť nakonec, dnes se už může populární značka pyšnit více než sto let na trhu.

Historie značky Converse se začala psát v roce 1908, kdy šikovný pán jménem Marquis Mills Converse, otevřel továrnu Converse Rubber Shoe Company v Massachusetts. V začátcích firma vyráběla gumové podrážky na všechny druhy bot a o sedm let později se zaměřila na výrobu tenisek, které se věnuje dodnes. Converse je natolik populární, že nošením tenisek této značky se pyšní nejen sportovci, ale i mladí lidé, kteří vyznávají volný styl života.

Značka Converse je dnes známá i výrobou oblečení, např. mikin, triček nebo čepic. Samozřejmě, nejdelší historii této značky mají právě již zmíněné tenisky. Mimochodem, „konversky“ proslavily i několik slavných osobností. Vzpomeňme např. Kurta Cobaina nebo členy skupiny Metallica.

My ostatní, ačkoli nejsme světovými hvězdami, můžeme také vyzkoušet tuto kultovní obuv. Kdyby její tvůrce dnes žil, určitě by měl velkou radost z toho, že i po více než sto letech se těší velké popularitě. Tenisky Converse milují všichni bez ohledu na pohlaví či věk. A hlavně my, ženy, máme pro ně slabost. Na dámské tenisky Converse nedá dopustit ani jedna z nás a jsou ne jednom případě součástí našeho šatníku.

Vyčarujte si s „konverskami“ úžasné outfity

Pokud jste milovníky tenisek Converse, tak určitě víte, jaké je jejich nošení pro vaše nohy pohodlné a příjemné. Ty by o tom mohli určitě vyprávět! Možností kombinovat Converse tenisky s různými styly outfitů, jsou opravdu nekonečné. Hranice vám klade jen vaše kreativita a fantazie. Například rifle s vysokým pasem a k tomu krátký volný top nebo dámská trička Nike, jsou s „konverskami“ super kombinací. Perfektně vyniknou v kombinaci s koženými legínami, květinovým sakem či károvanými košilemi. Stejně si rozumí i se sukněmi, takže milé dámy, pokud rady nosíte sukně a zároveň milujete „konversky“, nezoufejte! V takovém outfitu zajisté zazáříte v každé společnosti!