Zatímco Procházka sbírá „skalpy“ svých soupeřů, Vémola dovádí v kleci s jinými šelmami

Přidat na Seznam.cz

I když Jiří Procházka vybojoval titul v polotěžké váze prestižní UFC, pořád zůstavá v Česku nejznámějším bojovníkem MMA Karlos „Terminátor“ Vémola. Ani ne tak kvůli úspěchům, v kterých ho Procházka už předčí, ale spíše díky svému rodinnému životu, o kterém se často na svých sociálních sítích zmiňuje.

Tak jako nyní, kdy na svém Instagramu zveřejnil video svého nového přírůstku do už tak velkého zvěřince. 7„Tak konečně vezeme do Vémolandu Else novou kámošku,“ okomentoval Vémola příchod lvíčete- samičky na svůj rozsáhlý pozemek, jak uvádí isport.blesk.cz

A aby své fanoušky ještě více zapojil do dění svého života, navrhl jim, že by mohli roztomilému lvíčeti vymyslet jméno. „Nějaké nápady? Díky tomu, že je ta lvice bílá, tak mě napadla Lucie, ale to bych si doma musel nechat schválit,“ uvedl Vémola.

Jak už bylo zmíněno, Karlos Vémola má velký zvířecí „harém“ a to především těch exotických zvířat. Kromě lvice Elsy, který tedy má nyní novou, zatím nepojmenovanou kamáradku, se stárá o dva krokodýly, žraloka, klokana, želvu, ale i psa či morčata.

„Český Terminátor“ by se prý nebránil si pořídit slona. To by se však musel přestěhovat do většího.

Karlos Vémola se však nevěnuje jen svým zvířatům, ale i poctivě a tvrdě trénuje na souboj, který ho čeká koncem července na pražské Štvanici. Soupeřem mu bude slovenský zápasník Samuel „Pirát“ Krištofič.Půjdu s Krištofičem, toho porazím. Moje další výzva bude, že budu první, kdo ho kdy ukončil před limitem,“ říká rozhodně Vémola. „Potom si na konci roku dojdu pro ten pás, co má frajer, kterého jsem už jednou porazil,“ narážel na Patrika Kincla.

Zdroj: fightlive.cz, blesk.sport.cz