Zápasnice UFC si přivydělává prodejem nahých fotografií. Za některé byste zaplatili statisíce

Přidat na Seznam.cz

Zápasnice z UFC Jessica Eye nedávno informovala veřejnost, že se připojí na světoznámou síť OnlyFans, kde chce prodávat své fotky od nejlevnějších póz, až po ty nejdražší. Za zcela nejpikantnější a nejvíce odvážné snímky si účtuje až 7 tisíc dolarů. Video stojí kolem 2 500 dolarů.

Jessica zápasí v organizaci UFC 3 již od roku 2013. Z posledních čtyř zápasů má na kontě 3 prohry. Vypadá to tak, že její příjem ze zápasů a sponzoringu jí nevystačí a rozhodla se proto nabídnout své fotky pro ty, kteří jsou ochotni zaplatit od 25 po 7 000 dolarů. „Dělám to, co se mi chce. Je zábavné sledovat, jak to některé lidi vytáčí. Je to moje tělo a já rozhodnu, co s ním udělám. Je to na vás, zda si je koupíte, nebo ne,“ konstatovala fighterka UFC.

Síť OnlyFans získává stále více na své popularitě, čím dál více známých osobností si vytváří základnu fanoušků, kteří jsou ochotni platit za pikantní fotografie a „styk“ přes internet.

Pravdou je, že Eye není první, ani jedinou západnicí z této organizace, která se rozhodla pro založení si účtu na této síti. Před ní tak udělali i Claudia Gadelha a Hannah Goldy.