Z formule rovnou do módního domu. Lewis Hamilton bourá stereotypy o mužské módě! Barvy jiného týmu?

Přidat na Seznam.cz

Jezdec prestižní Formule 1 se nebojí prezentovat čímkoli o čem je vnitřně přesvědčen. Ti, co ho sledují znají jeho vkus a nezaskočí je žádný módní výstřelek, který si oblékne. V nejnovější kolekci od luxusní značky ale dokázal, že neexistuje barva, která by byla striktně jen pro ženy.

Lewis Hamilton, sedminásobný mistr světa v F1, aktuálně závodí pro Mercedes a konečně se mu daří získávat umístění. Po špatném začátku sezóny si tak může říct, že se konečně vrací zpět. Nedaří se mu však jen v jezdecké dráze. Během jezdecké letní přestávky má možnost věnovat se i jiným aktivitám. Aktuálně se spojil se známou luxusní značkou, informoval magazín WWD.

Nedávno zveřejnil Hamilton na sociální síti fotografie, kde je celý v růžovém. Právě barva, kterou oblékl, může na první pohled připomínat barvy týmu Force India, ale ve skutečnosti jde jen o módu. Ke spolupráci ho oslovil prestižní módní dům Valentino, pro který nafotil jejich novou kolekci. Sám pilot jim na svém profilu na sociální síti vyjádřil vděk: “ Děkuji za vroucí přivítání. Vždy jsem věděl, že vypadám v této barvě dobře,“ napsal Hamilton.

Zdroj: wwd.com