Výhody a nevýhody sňatku s Asiatkou: Stojí vám tento vztah za to?

Přidat na Seznam.cz

Někteří muži se dozvědí jen málo o tom, jaké jsou asijské dívky, a přesto se s nimi ožení. Nakonec jsou zklamaní, když se jejich světy, kultury a životní postoje neshodují. Čím více toho tedy budete vědět, tím lépe budete vyzbrojeni na poli lásky.

Zde jsou všechna pro a proti sňatku s Asiatkou. Zjistěte, zda je pro vás asijská manželka to pravé.

Klady

 1. Nebude k vám příliš vybíravá
  Asijské ženy obvykle nemají na muže vysoké nároky. Pokud jste schopni vydělávat peníze pro rodinu a dělat základní věci v domácnosti, to asijské manželce stačí ke spokojenosti. Může však očekávat hodně od vašich kariérních úspěchů.
 2. Vaše asijská manželka se na vás nebude finančně spoléhat
  Asijské ženy jsou pracovité, je to v jejich kultuře. Dívky v Číně a Japonsku mají obrovské pracovní nasazení ve školách, v práci, často se předhánějí ve výkonech a obecně se snaží ze všech sil. Mají ambiciózní ambice, takže je velmi nepravděpodobné, že by na vás asijská manželka byla finančně závislá.
 3. Snadno si poradí s rodinným rozpočtem
  Schopnost šetřit a rozumně utrácet, to se dá říci o dobré asijské manželce. Ráda se postará o rodinný rozpočet a nechat ji to udělat bude vaše nejlepší životní rozhodnutí.
 4. Asijská manželka vám bude projevovat úctu
  Asijské dívky jsou vychovávány s vědomím, že není moudřejšího a respektovanějšího člověka než staršího. Nikdy také neřeknou nic neuctivého vůči svým rodičům nebo jiným členům rodiny. Proto se asijské ženy chovají ke svým manželům s takovou úctou, je to zase zakořeněno hluboko v jejich kultuře.
 5. Dobře vás nakrmí
  Asijské nevěsty jsou také známé vynikajícími kuchařskými dovednostmi. Jiná věc ovšem je, pokud jste fanouškem asijské kuchyně. Ale i kdyby ne, začne vám chutnat, jakmile se oženíte s Asiatkou.
 6. Asijská manželka vás překvapí v posteli
  V asijské kultuře se očekává, že ženy udělají vše pro to, aby muže v sexu uspokojily. Pokud vás tedy baví sex, bude pro vás sňatek s Asiatkou tím nejlepším rozhodnutím.

Nevýhody

 1. Vaše asijská manželka může být méně dobrodružná
  Asijské ženy jsou sice pracovité, ambiciózní a mají tradiční názory na rodinu, ale mohou být méně dobrodružné než evropské nebo americké dívky. Raději se věnují své práci nebo domácím pracím, než aby si brzy odskočily, sbalily kufry a vyrazily někam na výlet.
 2. Bude od vás očekávat, že se naučíte její kulturu
  Přestože jsou Asiatky snadno přístupné, zůstávají pevné, pokud jde o jejich kulturu a jazyky. Pokud se tedy chcete oženit a asijskou nevěstu, mějte na paměti, že se jednoho dne budete muset naučit čínsky (vietnamsky, japonsky nebo jakýmkoli jiným asijským jazykem) a buďte otevřeni poznávání zvyků a tradic jejího regionu.

Jak vidíte, výhody asijské manželky převažují nad nevýhodami. Možná tedy opravdu stojí za to zkusit chodit s asijskou dívkou?

Zdroj: alldating4u.com