Vrátí se Jágr do NHL? Anebo se z Ameriky vrátí s posilou?

Přidat na Seznam.cz

Od té doby, co Jaromír Jágr skončil v NHL, stovky českých fanoušků přestalo tuto nejlepší hokejovou soutěž světa sledovat. Teď se jim na chvíli naskytla možnost, že znovu budou v noci usedat k televizi a sledovat svého miláčka. Ale jenom opravdu na chvíli, než jim došlo, že Jágrův případný návrat byla jen sranda ze strany „božského“ Jardy.

Hrající majitel (znovu)extraligového Kladna umístil totiž na svoje sociální sítě v angličtině tento inzerát: Generální manažeři NHL – Jsem také volný hráč, zase jednou. Sto devadesát centimetrů, 120 kilogramů, 50 let, pomalý, ale silný a s šikovnýma rukama.  Můžu přinést zkušenost a rád bych hrál pouze domácí utkání. Zavolejte kdykoliv.“

I když by to byl velký sen Jágrových fanoušků, aby se jejich oblíbenec vrátil do NHL, při vší úctě k Jágrovi je samozřejmě nemyslitelné, aby naše extraliga přišla o nejlepšího Evropana v historii kanadsko-americké soutěže. Tento Jágrův vtípek však měl pokračování, ale už ve vážnějším tónu: „Sháním obránce k podpisu smlouvy. Bez legrace,“ bylo dokončením jeho prohlášení na facebooku. Je pravda, že Kladno po návratu do nejvyšší soutěže potřebuje posílit, aby se zase hned nevrátilo o soutěž níže.

Tak možná tento vtipný inzerát dopomůže Kladnu k zisku kvalitního obránce. Jak ale vidno, do útoku Jágr nikoho neshání. Proč taky, vždyť on sám je, jak známo, útočník… A to pořád kvalitní.

Zdroj: blesk.sport.cz , idnes.cz