Vémolu čeká konečně pořádný zápas. Pokud vyhraje, získá nejen prestiž, ale i manželku

Přidat na Seznam.cz

Když se řekne pražská Štvanice, sportovní fanda si hned k tomu dodá tenis. Avšak nyní o víkendu do této části Prahy zavítají příznivci MMA, protože se tu uskuteční další z galavečerů organizace Oktagon. Hlavním tahákem bude souboj Karlose Vémoly proti Aleksandru Iličovi ze Srbska.

Karlose Vemolu není potřeba mnoho představovat. Všichni sportovní fanoušci ho znají, budí velké emoce (zpravidla ty negativní) a rád by se dostal ze stínu Jiřího Procházky, který nedávno vyhrál titul v UFC (nejprestižnější organizace MMA). Pokud se mu podaří porazit srbského vyzyvatele, fanoušci MMA o to více budou zapomínat na jeho porážku se Slovákem Attilou Véghem, která ho před třemi lety srazila z piedestalu českého MMA. Jen díky svým komerčním aktivitám (Karlos show), bulvárním záležitostem (nevěra jeho ženy) a výhram nad slabšími soupeři pořád o sobě dával vědět. Teď však potřebuje výhru.

33letý Ilič má na svém kontě 17 zápasů v kleci, z nich 13 vyhrál (sedmkrát dal svému soupeři K.O.). Důležitým momentem Iličovy kariéry byl v roce 2019 příchod do německého UFD Gymu, který patří u našich západních sousedů k těm nejuznávanějším. Svoje postupně nabité dovednosti dokázal brzy předvádět v kleci, čehož si brzy všimla prestižní polská organizace KSW, která mu nabídla smlouvu. A Srbova kariéra se rozjela naplno.

Ale ještě k Vémolovi, „Terminátor“ má vedle zisku ztracené prestiže další velkou motivaci k výhře. Pokud vyhraje, požádá svou přítelkyni Lelu o ruku. Pokud by prohrál, což on si nepřipouští, svatbu odloží…

Zdroj: redakce, isport.cz, Facebook, YouTube