V Arabských emirátech bude povolen nemanželský sex a bude se moci pít!

Přidat na Seznam.cz

Velké změny v krutých zákonech týkajících se života bez manželství a pití alkoholu! Spojené arabské emiráty uvolňují zákony založené na přísných zákonech islámu. Páry, které spolu žijí, aniž se vzaly, si mohou vydechnout. Nové předpisy se vztahují také na pití alkoholu.

Nové revoluční zákony pro páry, které spolu žijí, aniž by se vzali, a kteří by si rádi sem tam vypili! Spojené arabské emiráty uvolňují pravidla založená na přísných zákonech islámu. Jak v sobotu oznámily úřady země, páry budou moci žít společně pod jednou střechou i bez manželství. Doposud byly mimomanželské vztahy ve Spojených arabských emirátech přísně zakázány. Rovněž bude legální pít, prodávat a vlastnit alkohol. Ale pozor! Až od 21. let. Nejsme ještě v České republice! Doposud byl alkohol k dispozici v barech a klubech, ale koupit si pivo v obchodě a odnést si ho domů vyžadovalo nesmyslné zvláštní povolení.

Odkud asi pochází tato liberalizace práva? Samozřejmě jde vždy o peníze, jde o peníze turistů, kterým tyto překážky brání, že je odrazují od dovolené v SAE. Úřady to oficiálně označují za aktivity zaměřené na „zlepšení ekonomické situace v zemi a posílení tolerance“.