Top 5 nejkrásnějších a nejžhavějších hollywoodských hereček: Která je vaší favoritkou?

Přidat na Seznam.cz

Hollywoodské herečky jsou známé jako nejkrásnější a nejvíc sexy ženy světa, ale která z nich je ta nejdokonalejší? Na to se podíváme v tomhle žebříčku top 5 nejkrásnějších a nejžhavějších hollywoodských hereček.

Některé z nejkrásnějších žen na světě se ve filmech objevují od doby, kdy se poprvé objevily na velkém plátně. V jednadvacátém století několik hereček předstihlo své mužské kolegy, pokud jde o popularitu i čistý majetek, a to díky kombinaci jejich neuvěřitelného talentu a nádherných těl.

1. Scarlett Johansson

Na prvním místě našeho žebříčku je Scarlett Johansson. Je nejen jednou z nejkrásnějších, ale také jednou z nejžhavějších hollywoodských hereček. Scarlett začínala jako dětská herečka a od té doby hrála ve filmech jako Ztraceno v překladu nebo Avengers. Je známá svou porcelánovou pletí a smyslnýma očima. Je také úspěšnou zpěvačkou; její album Anywhere I Lay My Head se dostalo do první desítky žebříčku Billboard 200.

2. Anne Hathaway

Anne Hathaway je americká herečka pocházející z New Yorku. Má svůdný pohled, na který se těžko zapomíná, a vždy dokáže své postavy na velkém plátně přivést k životu. Anne je také jednou z nejžhavějších hollywoodských hereček a je snadné pochopit proč. Má úžasný smysl pro styl a ví, jak pracovat se svým tělem před kamerou. Anne vypadá vždy úžasně, ať už má na sobě cokoli.

3. Margot Robbie

Margot Robbie je australská herečka, která si v Hollywoodu vydobyla velké jméno. A kdo by dnes tuto nejžhavější hollywoodskou herečku neznal. Poprvé na sebe upozornila v roce 2013 rolí ve filmu Vlk z Wall Street a od té doby hrála ve filmech jako Sebevražedný oddíl, Whiskey Tango Foxtrot nebo Tonya. Margot Robbie je populární také díky svým rolím v televizních seriálech, jako je Pan Am. V roce 2017 ji časopis Esquire označil za nejvíc sexy žijící ženu a objevuje se na různých seznamech nejkrásnějších žen světa. Margot Robbie je rozhodně hollywoodskou hvězdou na vzestupu.

4. Gal Gadot

Gal Gadot je izraelská herečka a modelka. Je známá díky svým rolím ve filmech Wonder Woman, Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti a Rychle a zběsile. Je také bývalou vojákyní IDF. Gal je bezesporu jednou z nejkrásnějších a nejžhavějších žen na světě, má dokonalé tělo a nádhernou tvář.

5. Ana de Armas

Ana de Armas je kubánská herečka, která hrála v několika hollywoodských filmech. Debutovala se známými hollywoodskými hvězdami Danielem Craigem a Chrisem Evansem ve filmu Na nože a od té doby získala role ve filmech Blade Runner 2049 a Nebezpečné pokušení. Ana je známá svým úžasným vzhledem a podmanivými výkony. Naposledy jsme ji mohli vidět ve filmu Blondýnka.

Zdroj: redakce, Instagram