Těšíte se až konečně nastartujete motorku?

Přidat na Seznam.cz

Užívat si krásy různých koutů světa pomocí automobilu je k nezaplacení. Není to ale jediný dopravní prostředek, se kterým se můžete dopravit na vámi vysněné místo. Občas se vyplatí nastartovat i motorku, díky které získá vaše cesta úplně jiný rozměr.

Pokud se s blížícím novým ročním obdobím konečně těšíte, že už vaši motorku nastartujete, máme pro vás originální typ na vybavení, se kterým si komfort a pohodlí při jízdě na ní užijete ještě více.

Neměly by vám chybět kvalitní holínky na motorku
Speciální holínky na motorku se liší od běžných téměř ve všem. Měly by chránit nejen nohu, ale také vhodně doplnit celkový outfit motorkáře.

Kromě designu a ceny si ale všímejte také správné velikosti a pevnosti zpracování. Měly by být odolné vůči vodě a vlhkosti. Zároveň musí být prodyšné, aby se v nich noha moc nepotila.

Podmínky na cestách při jízdě na motorce se mohou z minuty na minutu měnit, proto by měly být takové holínky i se speciálního materiálu.

two men sitting on two parked cruiser motorcycles
Foto: Harley-Davidson / Unsplash.com

Potřebujete také správné kalhoty
Abyste se na motorce cítili bezpečně, potřebujete k novým botům nové kalhoty. Nejen pro pány, ale i pro ženy jsou proto v nabídce krásné kevlarové legíny, které mohou posloužit i jako dobrý dárek na vaše společné zážitky na motorce.

Pánové zřejmě ocení něco více volnější, avšak se stejnými kvalitami. Nabídka je široká a kromě kevlarových riflí si můžete vybrat něco z kůže nebo pevnějších textilních materiálů.

Nezapomeňte ani přilbu, určitě se vám sejdou i brýle a pohodlné rukavice, které budou ladit s originální bundou. Bezpečnost při jízdě na motorce je velmi důležitá. Bonusem vám navíc bude stylový vzhled a pohodlí.