Tento muž měl čtyři tisíce milenek!

Přidat na Seznam.cz

Miles Long (53) z Las Vegas zahanbil i samotného Julia Iglesiase.

Zatímco italská hvězda Iglesias se vždycky chlubil, že má tři tisíce milenek, pokud věříte Američanovi, dosáhl už počtu čtyř tisíc. Jak je to možné? Miles Long se nyní ke všemu přiznal v americkém televizním pořadu This Morning. Nešetřil detaily ze svého života a vyprávěl, jak přesně se připravuje na další schůzky s nespočtem žen. A je tu jeden důvod, proč je velká šance, že tento Američan nelže.

Miles Long (53) tvrdí, že překonal skóre samotného Julia Iglesiase. Italský zpěvák se vždy chlubil, že měl tisíce milenek. Jak je to možné? Existuje jeden důvod, proč je velká pravděpodobnost, že tento Američan nelže. Miles Long je totiž pornorežisér a herec. „S nikým mimo obor nechodím, protože pro ostatní by bylo těžké pochopit tuto práci.“ – přiznává seriálový milovník. „Před rande si vždycky beru mentolky.“ – dodává.

Jsou však i tací, kteří přiznali ještě více milenek než Miles Long. Například herec Charlie Sheen tvrdí, že měl až pět tisíc milenek, zatímco herec Warren Beaty kdysi uvedl číslo téměř 13 000 žen. Ano, třináct tisíc. Sám Beatty to však popřel. První na seznamu s množstvím milenek je basketbalista Wilt Chamberlain, který přiznal, že svedl 20 000 žen. Miles Long se tedy bude muset hodně snažit, aby ho překonal!