Těchto 10 potravin je dobrých pro váš penis. Věřili byste tomu?

Přidat na Seznam.cz

Strava hraje velkou roli v tom, jak dobře se váš penis ,,cítí“. Když přemýšlíme o prospěšnosti potravin pro zdraví, nejčastěji myslíme na náš pas, váhu a zdraví našeho srdce. Naše strava má však na naše zdraví širší vliv a jídlo, které jíme, nás ovlivňuje více, než si myslíme.

Jedním z důležitých faktorů je vliv stravy na zdraví penisu. Málokdo to však ví, nebo o tom přemýšlí.

Následujících 10 potravin je skvělou volbou pro váš penis.

Špenát

Tato zelená pochoutka pomáhá udržovat průtok krve do penisu, a tím zlepšuje erekci!

Káva

Dobrým nápadem je také pití kávy, která rovněž stimuluje průtok krve do penisu. Muži, kteří pijí 2-3 šálky kávy denně, mají méně často problémy s erekcí.

Rajčata

Konzumace rajčat je vhodná pro váš penis, protože snižuje riziko rakoviny prostaty a může také zlepšit kvalitu spermií.

Hořká čokoláda

Tato léčba zvyšuje produkci serotoninu v těle, což snižuje hladinu stresu a zároveň zlepšuje libido a orgasmus. Kromě toho bylo zjištěno, že kakao zvyšuje průtok krve, což je pro penis skvělé!

Zelený čaj

Tento nápoj zlepšuje krevní oběh pod pasem a zároveň způsobuje, že muž chce více sexu! Čtyři šálky denně udrží váš penis zdravý!

Třešně

Tyto pochoutky pomáhají zlepšit váš sexuální život tím, že udržují vaše cévy čisté a zlepšují cirkulaci krve tam, kde by měla být!

Losos

Každý ví, že losos je zdravý díky omega mastným kyselinám, které obsahuje, ale věděli jste, že konzumace lososa také zvyšuje hladinu dopaminu? Dopamin jednak zlepšuje průtok krve, čímž zvyšuje mužovu touhu, a jednak ho činí uvolněnějším, což může zlepšit kvalitu sexu.

Mrkev

Tyto oranžové zdravotní bomby zlepšují kvalitu spermií a zvyšují jejich množství a pohyblivost.

Ovesná kaše

Oves pomáhá předcházet erektilní dysfunkci a také pomáhá dosáhnout orgasmu.

Granátové jablko

Studie zjistila, že granátové jablko pomáhá zlepšit krevní oběh, zvýšit hladinu testosteronu v těle a zlepšit náladu. Již po dvou týdnech se hladina testosteronu zvýšila, pokud subjekty pravidelně pily šťávu z granátového jablka.

Zdroj:  Best Life