Tantra vás dostane do extáze na kterou nezapomenete!

Přidat na Seznam.cz

Tantra masáž pochází ze starodávných tantrických taoistických technik a klasické masáže. Samozřejmě, nejde o „obyčejnou“ masáž, ale o smyslný, vášnivý a intimní rituál plný energie, něhy a vzrušení. A z čeho se tantrická masáž vlastně skládá? Jde o celotělovou masáž teplým mandlovým nebo sezamovým olejem spojený s masáží intimních partií. Dokážete při ní prožít opravdu intenzivně vzrušení spojené s bouřlivým orgasmem. Jde o rozkoš, která se z pánve přenese do celého těla. Tento pocit se nedá k ničemu přirovnat, ale zažijete při něm hluboké a intenzivní naplnění, na které se jen tak nezapomíná.

Tantra plná doteků a laskání
V oblibě jí mají jednotlivci i dvojice, pro které představuje intimní splynutí duší. Je to recept na neutuchající vášeň a spojení mužsko – ženského světa. Mnozí sexuologové tantru doporučují jako formu terapie, stejně tak jako techniku ​​k vylepšení sexuálního soužití.

Tantra je plná jemných i silných dotyků. „Ve hře“ jsou uši, hlava, tělo … Užijete si mytí teplými ručníky a vonnými oleji, masáž citlivých a intimních partií za zvuku relaxační hudby, svíček, aroma lampy … Atmosféra by měla být dokonale uklidňující.

Foto: Hadis Saphari

Proč zkusit tantru?
Tantrickou masáž zbožňují miliony lidí na celém světě. Tento rituál učaroval mnohým párům právem. Unikátní vzrušující rituál dokáže přímo působit na tělo i mysl. Propojuje, léčí a zklidňuje, dokáže stimulovat v mnoha rovinách. Tento propracovaný postup obsahuje prvky z tantry, taoismu, klasické a thajské masáže, to však není všechno.

Důležitá je při něm zejména práce s energií. Cílené pohyby a doteky regenerují tělo a mysl v té nejharmoničtější podstatě. Psychologové a odborníci na sexualitu zas tvrdí, že je skvělým lékem na sebepřijetí, zvyšuje sebevědomí, léčí psychické a fyzické neduhy, různé bloky z minulosti i deprese. Zlepšete svou sexualitu a vnímání sebe sama za pomocí tantry.