TAG Heuer a Porsche začínají spolupracovat. Zde je výsledek

Přidat na Seznam.cz

Rok právě začal, ale již máme událost, kterou lze nazvat spoluprací roku. Dvě slavné značky, se rozhodly úzce spolupracovat. Dostáváme limitovanou edici jedněch z nejpopulárnějších hodinek TAG Heuer.

Dá se říci, že tato spopupráce byla ve vzduchu už dlouho. Porsche a TAG Heuer jsou téměř vždy spojovány se světem motoristických závodů. Jméno Carrera je trvale spojeno s oběma značkami. Patrick Dempsey, americký herec, jeden z velvyslanců TAG Heuer, navíc roky závodil v automobilech Porsche. Bylo zde tolik potenciálu pro spolupráci, že si mnoho lidí myslelo, že Porsche a TAG Heuer spolupracují roky.

Mezitím byla spolupráce formálně navázána až nyní. TAG Heuer právě představil premiéru, která ohlašuje začátek této spolupráce hodinek a automobilů. Výsledkem je limitovaná edice klasických hodinek TAG Heuer.

foto / Tag Heurer

Výchozím bodem je TAG Heuer Carrera Sport Chronograph představený v roce 2020. Hodinky mají ocelové pouzdro o průměru 44 milimetrů a rámeček s keramickou vložkou s logem Porsche, což je jeden ze symbolů partnerství mezi těmito dvěma značkami. Odkazů na svět automobilů je více: strukturální štít připomínající asfalt, rotor připomínající tříramenný volant Porsche a ciferníky lze považovat za odkaz na rychloměr v automobilech této značky.

foto / Tag Heurer

Jsou vodotěsné do 100 metrů. Hodinky budou k dispozici ve dvou verzích: na koženém řemínku s prošíváním nebo na náramku. Cena? Verze na řemínku stojí v přepočtu zhruba 150 000 Kč a verze na náramku 155 000 Kč.

foto / Tag Heurer

Společné hodinky jsou pečetí spolupráce mezi TAG Heuer a Porsche. Obě značky budou navzájem spolupracovat na sportovních akcích.