Souboj dravých koček se blíží. Zvítězí favorizovaná Angie, nebo překvapí hvězda OnlyFans Barbara?

Přidat na Seznam.cz

Organizace Clash of the Stars, která se specializuje na MMA zápasy influencerů a celebrit, nám přinese zajímavou podívanou. Už 25. června 2022 v pražské hale Královka uvidíme zápas čokoládové krásky Angie Mangombe a hvězdu OnlyFans, Barbaru Uhlířovou. Co vede tyto dívky k tomu si fyzicky ublížit?

Je to trochu absurdní, ale co by holky neudělaly pro peníze a pozornost. Ruku na srdce, kdo z vás by za tak velkou sumu peněz co určitě dostanou tam nešel? Určitě každý by se nechal zlákat, takže přejme holkám štěstí a moc si neupravte vaše hezké tvářičky.

Angie Mangombe

Exotická Angie Mangombe na sebe upozornila v reality show Like House, díky které se dostala do širšího povědomí lidí. Také určitě hodně lidí pamatuje trošku její mezirasovou hádku s účastnicí reality show Djany. Teď na sebe chce upoutat pozornost dívčím zápasem, takže uvidíme co v této energické krásce je.

Barbara Uhlířová

Barbara Uhlířová alias uhlirkaa je hvězdou OnlyFans a vytvaří obsah pro nás pány. Podívali jsme se jí na profil a musíme říct, že ví co chlapi chtějí. Udělá vám třeba za peněžitou odměnu recenzi vašeho ptáka ohniváka, takže už musela vidět velké hejno ptáků na svůj věk. V duelu s Angie je méně favorizovaná, ale třeba nás překvapí. Její zadeček nás mile překvapil!

Rozhovor mezi soupeřkami

Zdroj: redakce, Instagram, YouTube