Slovenská sexbomba Veronika Rajek naskočila na motorku BMW v topu s hlubokým výstřihem. „Na bláznivé věci nejsem moc měkká.“

Přidat na Seznam.cz

Veronika Rajek ohromila své fanoušky na Instagramu, když se při pózování na motorce vykašlala na motorkářský oblek. Sedmadvacetiletá modelka a hvězda sociálních sítí vystavila na odiv svou senzační postavu pro svých 6 milionů fanoušků a získala za to také spoustu lajků. Veronika Rajek se sice proslavila zvěstmi, že chodí s americkým slavným fotbalistou Tomem Bradym, ale tato sexbomba v bikinách je nyní hitem Instagramu jen proto, že je sama sebou.

Královna bikin Veronika Rajek se v červených plavkách pořádně zapotila, když se venku projížděla na motorce BMW. Blondýnka, která po svých letních cestách po Evropě 2023 zveřejnila příspěvek z USA, předvedla své dlouhé nohy v plavkách Její přiléhavé plavky budí fantazie.

Veronika se postarala o to, aby se pochlubila svým zlatavým opálením, když se na opálených podpatcích předklonila. Své armádě příznivců také věnovala divoký pohled.

„Na bláznivé věci nejsem moc měkká.“ uvedla k sexy fotce Veronika.

Veronika Rajek strávila většinu letošního léta cestováním, včetně návštěvy Dubaje a italského Capri. Během pobytu v Evropě ohromila fanoušky z historického automobilu, nicméně od té doby se vrátila na svou základnu v Miami na Floridě.

Zdroj: Instagram