Slavná lékařka údajně zná trik, jak zvětšit váš penis

Přidat na Seznam.cz

Cítíte se špatně kvůli velikosti svého penisu? Legendární sexuální terapeutka doktorka Ruth Westheimerová má jednoduché řešení: „Přestaňte s tím.“

Od masivně obdařených pornoherců až po písňové texty opěvující chlapské „anakondy“. Společnost nám otrávila mozky myšlenkou, že mužnost muže je spojena s velikostí jeho penisu (nebo zda vůbec nějaký penis má). Není divu, že třetina mužů není se svým nádobíčkem spokojena, jak vyplývá ze studie z roku 2013 publikované v časopise Journal of Sexual Medicine.

V nedávném rozhovoru pro Men’s Health o všem, co souvisí se sexem, Westheimerová nabídla nejlepší radu pro lidi, kteří se chtějí zbavit úzkosti z malého penisu.

„Řeknu vám: „Přestaňte s tím,“ Ve svém dokumentu říkám, že by se muži měli přestat na sebe dívat ve sprše. Každému muži, který se obává, že je jeho penis příliš malý, především jasně a nahlas řekněte: Na velikosti nezáleží. Tady je to, co musí udělat [dále]: Přivést se do erekce, postavit se před zrcadlo v celé délce a podívat se, co vidí partnerka – jestli je to muž, nebo žena. Protože pak penis vypadá mnohem větší, než když se podíváte dolů,“ říká doktorka Wstheimerová.

A pro vaši informaci. Váš penis pravděpodobně není tak malý, jak si myslíte. Podle studie publikované v britském časopise British Journal of Urology International je průměrný ztopořený penis 13 cm dlouhý a 11,6 cm obvod. Kromě toho 90 % majitelů penisu měří na délku mezi 10 a 16 cm.

„Pokud se jedná o miniaturní penis, zajděte si k urologovi,“ dodává Westheimerová.

Zdroj: menshealth.com, studie