Skoro každá žena touží po sexu ve vaně

Přidat na Seznam.cz

Vana se používá k mytí, relaxaci nebo prohřátí svalů po náročném dni. Ale přiznejme si to, že je i na intimní zábavu. Statistiky uvádějí, že 74% žen touží po sexu ve vaně. A kluci rozhodně nezůstávají pozadu. Jak by jste si vedli s partnerem?

Nemusíte se stydět psát básně, ale čas od času stojí za to si okořenit vztah a připravit pro svou dívku pěkný večer, ze kterého se může vytvořit docela horký zážitek. Co například, aby vana byla plná pěny? Mokré tělo působí žhavěji a kůže je mnohem citlivější na dotek, vše je jako by intenzivnější, takže se můžete těšit na divočinu!

Rohová vana je ideální

Nejlepší volbou pro žhavé okamžiky v koupelně, je rohová vana. Vlezete se do ní oba a to také, když jste kus chlapa. Současně můžete odložit sklenice na víno, jahodový talíř a zapálenou svíčku. Jasně, zní to jako neskutečné klišé, ženy to dělají, nicméně, jim se to líbí. Nemá smysl se proti tomu stavět.

žena v koupelně
Útulný penzion jako záložní řešení

Pokud nemáte rohovou vanu doma, vyberte si útulný penzion s pokojem, kde je rohová vana, a pozvěte partnera na romantický víkend. Za toto gesto bude vděčný na dlouhou dobu a žena vám třeba pak odpustí, když jdete ven na fotbal.

Vyměňte vanu za sprchu

Co když nemáte doma velkou vanu a nechcete jít někde do penzionu? Dopřejte si společnou sprchu. Dejte si však pozor, na podlahu která klouže, příliš akrobatické prvky a další nástrahy, které by mohly zkazit celou noc. Ve filmu, všechno vypadá jednoduše a samozřejmě, realita je jiná. Ve sprše je třeba se trochu zaškolit.