Sexy vzpěračka Ru. Je schopná dřepovat, benčovat a zvládat mrtvé tahy s více než dvou, tří nebo čtyřnásobkem své tělesné hmotnosti

Přidat na Seznam.cz

Nejvíce sexy vzpěračka světa ohromila fanoušky, když předvedla své nedávné tréninkové úspěchy. Prozradila, že kvůli psychickým problémům hodně zhubla, ale nyní je opět silná. Lidé na sociálních sítích ji povzbuzovali a zdůrazňovali důležitost duševní pohody.

Ru neboli Little Beast, která je známá svými vzpěračskými videi spolu se svůdnými tanečními kousky, se může pochlubit stovkami tisíc sledujících na Instagramu. Svým fanouškům prozradila, že kvůli svému duševnímu zdraví značně zaostává, pokud jde o příjem dostatečného množství kalorií.

Nyní je však opět na správné cestě a je připravena znovu nabrat svaly. „Sklouzla jsem k tomu, že jsem upřednostňovala příjem dostatečného množství kalorií, zatímco mé duševní zdraví vyžadovalo pozornost, takže moje váha klesla zpět na srovnatelnou hmotnost. Ale pomalu se připravuji na to, že zase naberu hmotu,“ napsala brunetka.

Sdílela také několik videí zachycujících, jak se vrací ke své cvičební rutině. Mnozí hvězdu chválili a povzbuzovali ji, pokud jde o řešení jejího duševního zdraví. „Zvládáš to všechno s lehkostí, jsem na tebe pyšná,“ napsala jedna z fanynek.

„Duševní zdraví je drsné. Je těžké udržet se na vrcholu. Dostaneš se zpátky tam, kde chceš být,“ přidal se další. Ru je schopná dřepovat, benčovat a zvládat mrtvé tahy s více než dvou, tří nebo čtyřnásobkem své tělesné hmotnosti, což je 56 kilogramů. V červenci předvedla ohromující mrtvý tah se 136kilogramovou zátěží.

Zdroj: Instagram