10 nejlepších destinací světa, kde se dá provozovat sexuální turistika

Přidat na Seznam.cz

V dnešní době většina turistů při plánování dovolené hledá místa, kde mohou prozkoumat možnosti nevázaného sexu, ne nutně se svými partnery. To zahrnuje sexuální setkání a sexuální překvapení jako způsob, jak umocnit své zážitky z cestování. V celosvětovém měřítku představuje sexuální turistika miliardový průmysl s miliony sexuálních pracovnic a pracovníků rozesetých po celém světě, a to jak legálních, tak nelegálních.

Seznam deseti nejvýznamnějších destinací sexuální turistiky na světě:

Německo: Velmi organizované, pokud jde o sexuální turistiku. Prostituce, a dokonce i pouliční prostituce, je zde legální, rozšířená a hodně organizovaná. Německo má také dlouhou historii organizované prostituce, která sahá až do roku 1200 našeho letopočtu. Mnoho lidí se k obchodu s masem připojuje dobrovolně a prostřednictvím personálních společností lze najít inzeráty a nabídky práce.

Nizozemsko: Nizozemsko je považováno za ráj sexuálních nadšenců a je považováno za jednu z nejoblíbenějších destinací sexuální turistiky na světě. Prostituce je zde legální a zároveň regulovaná. Amsterdamská čtvrť, De Wallen, je největší a nejznámější čtvrť červených luceren (red-light district) ve městě, známá sexem v kabinkách, která je oblíbeným cílem mezinárodní sexuální turistiky.

Kolumbie: Mnozí považují kolumbijské ženy za nejkrásnější na světě a v rámci všech možností tato představa vedla k rozkvětu sexuální turistiky v zemi. Obchod se sexem je v Kolumbii legální, vláda se však snaží omezit jeho šedé zóny a nelegální aspekty.

Thajsko: Nejvyhledávanější asijská destinace, která je navíc šetrná k peněženkám. Přitahuje obrovské množství zahraničních turistů, kteří si přijíždějí užít jeho nemravnou stránku. Prostituce je zde legální a předpokládá se, že v sexuálním průmyslu zde pracují přibližně 3 miliony sexuálních pracovnic.

Dominikánská republika: Nenechte se překvapit, když uvidíte legální nevěstince, sňatkové salony a prostitutky, které se v Dominikánské republice otevřeně potulují hlavně v centrech měst Santo Domingo a Puerto Plata. Pokud jde o vývoz sexuálních pracovnic, země je na čtvrtém nejvyšším místě na světě.

Španělsko: Nejde jen o rušné klubové a barové scény v party destinacích ve Španělsku, jako jsou Madrid, Ibiza a Barcelona, které se také staly oblíbenými destinacemi sexuální turistiky. Tato města mají na svém kontě oblasti červených luceren.

Malajsie: Přestože je prostituce v Malajsii nelegální, je stále hojně dostupná a hojně provozovaná. Ve městech, jako je Penang, Kuala Lumpur a Ipoh, je poptávka obzvláště vysoká. Většina sexuálních pracovnic je dovážena ze sousedních zemí, jako je Čína a Thajsko.

Keňa: Relativně snadno navštívitelná země na africkém kontinentu, známá svou ohromující divokou přírodou. No, je tu i její, ještě divočejší stránka, díky níž je jedním z největších odvětví sexuální turistiky na kontinentu. Zajímavé je, že Keňa je oblíbenou destinací starších bílých žen, které si chtějí „koupit“ nějaký čas s mužem.

Filipíny: Obrovské odvětví na domácím trhu, kde pracuje více než 800 000 mužů, žen a dětí. Předpokládá se, že „dívčí“ bary, které byly rozšířené během druhé světové války, jsou příčinou mezinárodní image země jako sexuální destinace.

Brazílie: Další místo, kde je prostituce legální. Provozování nevěstince nebo zaměstnávání sexuálních pracovnic je však nezákonné. Přesto zde stále fungují nevěstince ve městech, kde se prostitutky věnují sexuálním aktivitám.

Zdroj: tourismnewslive.com