Sanna Marin: Nejvíc sexy premiérka, kterou jsme viděli

Přidat na Seznam.cz

Na videu je premiérka Finska Sanna Marin v několika scénách zachycena zřejmě v soukromé rezidenci, objímá se s přáteli, zpívá a tančí. Mezi dalšími hosty, kteří si užívají večírek, je finská hitparádová zpěvačka Alma, poslanec parlamentu, několik moderátorů rozhlasových pořadů a stylista celebrit.

Musíme uznat, že Finsko je země, kde jsou oproti nám napřed. Mají velmi sexy premiérku, která se to nebojí roztočit a musíme uznat, že jí to na videu velmi sluší. Na případné útoky proti ní musíme uznat, že video bylo natočeno ve chvílích pracovního volna.

„Mám rodinný život, pracovní život a také volný čas, který trávím se svými přáteli,“ řekla Sanna Marin, která také zmínila, že v době konání večírku byla poblíž její oficiální ochranka, která však nebyla uvnitř akce.

Další video zachycuje premiérku v objetí druhého muže a objevily se spekulace, že za noc ještě vystřídala další dva. Tady asi bude trochu problém, že finská premiérka je vdaná a má čtyřletou dceru… Což je ale její věc a její soukromí.

Zdroj: euronews.com, news.com.au, Twitter, redakce