Ronaldo se v souboji zranil. Českému brankáři fanoušci vyhrožují

Přidat na Seznam.cz

Fotbaloví fanoušci se dělí na obdivovatele Messiho a ctitele Ronalda. Oba patří jednoznačně mezi největší fotbalové osobnosti všech dob. Pro své fandy jsou za bohy a nikdo si nesmí dovolit je kritizovat, natož aby se jich „dotknul“ a udělal jim krvavý šrám. Jako se to stalo při zápase Ligy národů Česko – Portugalsko.

Brankář Tomáš Vaclík při snaze zachytit ve vzduchu míč se nechtě srazil právě s Ronaldem. „Myslím, že to bylo dlaní. Byl tam vysoký balon, já jsem nejdřív hrál míč a potom jsme se srazili. Doufám, že jsem mu nos nezlomil, protože to krvácelo docela hodně,“ popisoval Vaclík po zápase inkriminovaný moment.

Jenže to „nechtě“ nevzali portugalcovi fanoušci v potaz a do českého gólmana se vehementně pustili: „Nenávidím tě!“ či „Už nikdy se nedotýkej CR7,“ také zaznělo „Nauč se hrát fotbal, nebo se radši přesuň do UFC,“ anebo „Kus h***a. Zbytečný. I nehet Cristiana má větší cenu než celá vaše rodina,“ Tak toto je pár příkladů nenávisti vůči brankáři Olympiakosu Pireus.

Ronaldo po ošetření zápas dohrál a s Vaclíkem si o tomto momentu po zápase promluvili. „Já jsem hlavně rád, že jsme byli schopní zápas dohrát, protože jsme spadli celkem blbě. Bavil jsem se s Cristianem hned po srážce, po utkání jsem se ještě byl zeptat v kabině, jak na tom je. Říkal, že dobrý…“ podotkl Vaclík.

Nenávistné zprávy posléze Vaclík ze svého instagramu smazal, ale pro fanoušky Ronalda zůstává nadále „nepřítelem“ číslo jedna. Avšak tento pohled do duše fotbalových fanoušků je zase jiný příběh. Např. pro Chocholouška…

Zdroj: redakce, sport.cz