Řekli byste, že je dívka katolička? Vydělává na sexy fotkách nekřesťanské peníze

Přidat na Seznam.cz

Modelka Lindsay Capuano je považována za hluboce věřící křesťanku. 22-letá dívka chodila do katolické školy, každou neděli chodila na mše a každý den se modlila. Pro někoho může být šokující, že žena vydělává peníze tím, že se svléká pro muže.

Příběh Lindsay Capuano z Connecticutu obíhal zahraniční média. Někteří jsou pobouřeni skutečností, že modelka zdůrazňuje, že chodila do soukromé katolické školy a každou neděli chodila na mše se svou rodinou, že se stále modlí každý den. Nicméně nehodlá se vzdát výdělku za polonahé fotografie. Lindsay také pracovala v křesťanské mateřské škole, ale nakonec opustila svou práci, aby se zaměřila na sociální média a práci na síti OnlyFans na plný úvazek.

Přiznala, že po několika měsících práce vydělá přes 200 000 dolarů za měsíc. Náboženství nikdy neobtěžovalo její životní styl, což znamená, že sdílí polonahé fotografie Instagramu se svými 2,4 miliony followers. „Moje rodina je křesťanská, ale velmi bezstarostná, moje náboženství mě nikdy neobtěžovalo ani mi nezabránilo dělat, co jsem chtěla,“ vysvětluje.