Rachel Stuhlmann: Světová tenisová influencerka číslo 1

Přidat na Seznam.cz

Rachel Stuhlmann je tenistka, influencerka a sportovní novinářka ze St. Louis ve státě Missouri (USA). Je považována za světovou tenisovou influencerku číslo 1. Na Instagramu ji sleduje něco málo přes 277 tisíc lidí (@rstuhlmann).

Obvykle ji lidé korunují jako nejvíc sexy tenistku světa kvůli její smyslné postavě. Kromě Instagramu je krásná sportovní novinářka velmi populární také na TikToku a její krátké klipy sledují miliony lidí. Podle zdrojů je Rachel se sportem spojena už od základní školy.

Tenisová kariéra Rachel Stuhlmannové

Rachel (31 let) se narodila 23. října 1991 v St. Louis ve státě Missouri ve Spojených státech amerických. Od počátku se zajímala o sport a během školních let hodně pracovala na svých dovednostech.

Podle zdrojů studovala na Kirkwood High School a několikrát tuto instituci reprezentovala. V osmnácti letech vyhrála státní mistrovství v zápase 6:0, 6:0.

V posledním ročníku střední školy obdržela ocenění za vynikající výkony jako starší sportovkyně. V roce 2009 nastoupila na univerzitu v Missouri, kde zažila fantastický první rok. Ve své druhé sezóně Rachel dosáhla ve dvouhře bilance 16-7; v roce 2012 se jí dokonce podařilo dosáhnout 77. místa.

Kariéra Rachel Stuhlmannové

Po dlouhé době hraní tenisu vstoupila Rachel v roce 2017 do světa sociálních médií. Začala zveřejňovat žhavé fotografie, které se bez časového prodlení staly populárními. Její kypré tělo dokázalo přilákat na její účet řadu lidí a brzy počet lajků u jejích příspěvků dosáhl tisíců.

Nakonec ji začaly oslovovat značky na propagační práce; Stuhlmannovou kontaktovala i společnost TopCourt a podepsala s ní smlouvu jako s globální ambasadorkou. Rachel se rozhodla rozšířit svou přítomnost na internetu a založila si účty na TikToku a Twitteru. Je taky úspěšnou sportovní novinářkou.

V roce 2022 otevřela e-shop, kde prodávala svůj vlastní sortiment výrobků, včetně lahví na vodu, nerezových baněk, dek, hrnků a mnoha dalších.

Po Stuhlmannové šílí tisíce mužů. Vzhledem k tomu, jak je tato dáma krásná, by mohla mít partnera podle svého gusta; existuje však někdo, s kým chodí? Tuto otázku si klade mnoho lidí, a tak jsme zapátrali a zjistili, že Rachel se nikdy s žádným chlapem neobjevila.

Na internetu nenajdete jedinou její fotografii s žádnou osobou, kterou bychom mohli označit za jejího přítele, takže jsme dospěli k závěru, že nádherná brunetka narozená v Missouri svou životní lásku teprve najde.

Zdroj: celebsweek.com, redakčně upraveno