Přestaňte jíst maso, pokud chcete více sexu

Přidat na Seznam.cz

Dieta má obrovský dopad na náš sexuální život. Nedávný výzkum ukázal, že vegani mají před masožravci výhodu v posteli.

Skutečnost, že strava má velký vliv na naše libido, se říká již dlouho. Všechny druhy afrodiziak nás nutí více chtít sex. Jeden z britských seznamovacích webů provedl mezi svými uživateli zajímavý průzkum. Ukazuje se, že ti, kteří dodržují veganskou stravu, mají sex až dvakrát častěji než jedlíci masa! Zaujalo vás to?

Vegani mají větší pravděpodobnost sexu než masožravci. Nové výsledky výzkumu
Skutečnost, že maso není zdravé, není nic nového. Nyní pro vás máme další důvod, proč omezit vaši spotřebu.

Seznamovací web IllicitEncounters.com provedl průzkum mezi 1000 jeho uživateli. Polovina z nich je veganská a druhá polovina jsou masožravci. Výsledky tohoto experimentu byly pro všechny překvapivé.

Zjistilo se, že 57 procent veganů má sex až čtyřikrát týdně, zatímco masožravci to dělají dvakrát méně. Ti, kteří se rozhodnou pro rostlinnou stravu, jsou také mnohem spokojenější se svým sexuálním životem.

Zdá se, že vegani jsou mistři svádění. Statistiky nelžou a vegani s větší pravděpodobností jedí potraviny bohaté na afrodiziakum, jako je ženšen nebo anýz.

Je zajímavé, že více než polovina veganů chce sex vždy! Takže pokud jste přemýšleli o omezení masa ve vašem jídelníčku, pravděpodobně jsme vás přesvědčili.