Pornohvězda pomáhá mužům překonat jejich intimní komplex. Chtějí po ní jen jednu věc…

Přidat na Seznam.cz

Hvězda filmů pro dospělé přezdívaná Valentina Bellucci způsobila v rozhovoru pro britský bulvární deník Daily Star pořádný rozruch. Sexy Italka se přiznala, že kromě hraní v pornu se věnuje i něčemu jinému. Herečka je velmi aktivní na platformě OnlyFans, kde pomáhá mužům řešit jejich intimní komplexy.

Hvězda filmů pro dospělé si svou přezdívku vypůjčila od své slavné krajanky Monicy Bellucci. Ve středu 21. září se krásná Italka, která má trvalé bydliště v Las Vegas, objevila na obálce britského deníku Daily Star a způsobila tím pořádný rozruch.

Valentina Bellucci pomáhá mužům překonat jejich intimní komplex
V rozhovoru pro bulvární deník hvězda uvedla, že její kariéra se neomezuje pouze na účinkování ve filmech pro dospělé. Valentina se přiznala, že je aktivní také na placené erotické platformě OnlyFans. Ukázalo se, že hvězda je pro svou roli důvěrnice nejintimnějších mužských tajemství jako stvořená.

Valentina tvrdí, že se na ni obracejí muži, aby posoudila velikost jejich penisu.

„Ve skutečnosti tito muži platí hvězdám filmů pro dospělé nebo modelkám, aby se podívaly na obrázek jejich penisu a řekly jim, jestli vypadá dobře a hlavně jestli je dost velký,“ vysvětluje Valentina bez obalu.

„Bohužel si mnoho mužů myslí, že záleží jen na velikosti, a sexy dívka s nimi nebude chtít jít do postele, pokud je jejich penis příliš malý.“

Valentina Bellucci říká, že takovým mužům pomáhá překonat jejich komplexy.

Vždycky jim říkám, že velikost penisu je jako velikost poprsí. Pokud se zeptáte, většina mužů vám řekne, že se jim líbí střední košíčky, košíčky C nebo o něco větší. Jsou muži, kterým se líbí velká prsa, a někteří, kterým se líbí malá prsa. Ale většina z nás nemá ráda nadměrné kalibry.“

Britští lékaři provedli 20 studií, kterých se zúčastnilo více než 15 500 mužů, jejichž penisy byly měřeny standardním postupem zdravotníků. Studie o průměrné velikosti penisů Penis Size Statistics – What is the average penis size (length and width) around the world?“ byla publikována na webu bedbible.com. Výsledky studie ukázaly, že Ekvádorci mají nejdelší penisy na světě, v průměru 17,61 cm, zatímco Kambodžané mají nejmenší, v průměru 10,04 cm.

Zdroj: Daily Star, bedbible.com