Politik měl sex se sekretářkou. Zapoměl vypnout kameru

Přidat na Seznam.cz

Vládní zaměstnanec z Filipín a jeho kolegyně zpestřili video konferenci obecní rady ve Fatima Dos o pořádně pikantní zážitek. Rozhodli se totiž uspokojit své sexuální touhy právě během zasedání regionálních politiků, ale zapomněli při tom vypnout kameru. Incident už řeší jejich nadřízení, kteří plánují postupovat velmi nekompromisně.

Pořádnému skandálu momentálně čelí člen obecní rady ve filipínské provincii Cavite. Jesus Estilo měl videochat s kolegy přes Zoom, když ho v jednu chvíli vyrušila zaměstnankyně úřadu. Bez váhání se přemístil do jiné části jeho pracovny, stáhl si kalhoty a měl s ní sex. Podle pohybů jeho rukou se dá usoudit, že se sice pokusil kameru vypnout, ale touha po ženě ho zaslepila natolik, že to neudělal pořádně. Před očima jeho kolegů a nadřízených se tak začalo odvíjet několikaminutové pikantní divadlo.

Když bylo po všem, politik si vytáhl kalhoty nahoru a vrátil se k diskusi, aniž byť jen tušil, že se na něj při souloži pohlíželo několik párů cizích očí. Uživatelé se shodli v tom, že Estilo musel mít s pracovnicí poměr už déle, protože ta si po příchodu do jeho kanceláře okamžitě stáhla kalhotky a přesně věděla, co bude následovat. Údajně jde o sekretářku a účetní úřadu místní samosprávy.

Po zveřejnění videa obyvatelé obce podali žádost, ve které apelují na to, aby byl regionální politik zbaven funkce za zneužití úřední moci. Indonéské ministerstvo vnitra a zástupci místní samosprávy uvedli, že Jesus přijde o své místo co nejdříve. „Použijeme všechny dostupné prostředky k tomu, abychom ho potrestali. Dotyčný zaměstnanec sice požádal o odpuštění, ale v tomto případě je to nepřípustné,“ uvedl šéf sdružení obcí Richard Geronimo.