Podvedl Pique Shakiru? A kdo jsou největší sportovní nevěrníci?

Přidat na Seznam.cz

Sportovci a především fotbalisté mají nejenom spoustu fanoušků, ale i fanynek, což ale samozřejmě může občas vést k jistým problémům, pokud je ten fotbalista zadaný… Do řečí ohledně nevěry se v minulých dnech dostal fotbalista Barcelony Pique. Podle španělských novinářů měl být nevěrný své manželce, kterou je slavná kolumbijská zpěvačka Shakira. Zatím jsou to ale spekulace, protože se oba objevili v Česku, přesněji na Hluboké, kde fandili svému synovi na baseballovém turnaji.

Dříve se však stávalo, že fotbalista po provalené nevěře se nejenom musel pakovat od manželky, ale také jí zanechat velké jmění…A zde je několik dalších nevěrníků.

Gianlugi Buffon – Jeden z nejlepších světových brankářů posledních dvaceti let žil s českou modelkou a vícemiss Alenou Šeredovou. Jejich vztah po třech letech od svatby ukončila v roce 2014 nevěra italského fešáka s moderátorkou Gigi, s kterou dosud žije a mají syna Leopolda. Je to tak jeho třetí syn, protože ze vztahu se Šeredovou už má Luise a Davida.

Wayne Rooney – Anglický útočník podvedl svou manželku několikrát, pokaždé mu to však dokázala odpustit. Když jí však zahnul během doby, kdy byla těhotná, už to pro ní bylo přes čáru a rozvedla se s ním. Škodná nebyla, desítky milionů liber hezky putovaly na její konto.

Tiger Woods – Ale abychom se nezaměřovali jen na fotbal. Tím opravdu největším nevěrníkem je z hlediska (tehdejší) popularity jistě golfista Tiger Woods, který svou krásnou manželku původem ze Švédska opakovaně podvedl. Hned jak vyšly jeho nevěry najevo, sponzoři se od něj začali odvracet a manželka logicky podala žádost o rozvod.

Tomáš Řepka – Avšak aby to nevypadalo, že manželky sportovců jsou naprosté světice a také že se nevěry dějou jen u světových sportovců. Druhá žena sparťanského bouřliváku Laďka Erbová ho podvedla s hokejistou Michalem Gulašim a následoval rozvod. Paradoxně pak Erbová zažila to samé co Řepka. I jí byl partner nevěrný…

Jiří Hudler – Byl to šok před léty, když se provalilo, že tento hokejový šikula randí s krásnou Simonou Krainovou. Ještě větší šok však veřejnost zažila, když se provalilo, že Hudler podvedl tuto blonďatou modelku s dvěma prostitutkami najednou…

Zdroj: extra.cz, redakce, Facebook, Wikimedia