Pět nejdojemnějších písní na světě, které zahýbou i s tvrďákem

Přidat na Seznam.cz

Na světě existují písně, které dokáží pohnout i s tím největším tvrďákem. Podívejte se na TOP 5 nejdojemnějších skladeb na světě, které si jistě zapamatujete a vyvolají ve vás dlouho skryté emoce.

Hudba je od samého začátku navržena tak, aby u posluchačů vyvolala emoce. Naštěstí svět, ve kterém žijeme, jich není zbaven a mnoho umělců vytváří písně, díky nimž vaše oči jiskří. Takže jsme se rozhodli ponořit se do tohoto tématu a zkontrolovat, které písně patří k nejdojemnějším písním na světě, a které z nich by dokázaly rozplakat i toho nejtvrdšího muže. Písně níže byly zahrnuty do mnoha průzkumů veřejného mínění, aby byly identifikovány nejdojemnější písně.

V níže uvedeném materiálu uslyšíte samotné klasiky, které nám umožňují přehodnotit určité okamžiky našeho života a podrobit je různým úvahám. Následující hity pojednávají o strachu, nepopsatelné lásce, vážných nemocech, touze a bolesti. Prostě vyprávějí o životě a umožňují posluchači se s nimi velmi ztotožnit. Právě toto životní poselství každého z nás dělá emocionálním, když je slyšíme.

TOP 5 z nejdojemnějších písní na světě

Everybody Hurts od REM – to je jedna z nejsmutnějších písní, které byly vytvořeny v roce 1992. Text je psán velmi jednoduchým způsobem, díky němuž se dostane obsah ke každému z nás.

When a Man Loves a Woman od Michaela Boltona – dobrá píseň je taková, která lidem umožňuje vztahovat se k jejich vlastním zkušenostem. To je jeden z efektů této písně Michaela Boltona.

Tears In Heaven od Erica Claptona – tato píseň vznikla po tragické smrti syna zpěváka. Zajímavým faktem je, že neměla být hitem, ale upřímnost písně ji proslavila po celém světě.

Show Must Go On od Queen – jedna z nejpopulárnějších písní Freddieho Mercuryho o jeho smrtelné nemoci. Toto vystoupení způsobuje zimnici v páteři a proud slz.

With Or Without You od U2 – další rocková klasika, která byla vytvořena v roce 1987, také dojímá všechny k slzám, včetně mužů.