Pánové, zpozorněte. Co říká tvar prsou o její osobnosti? Možná se budete divit

Přidat na Seznam.cz

Každá část našeho těla vyjadřuje, kým jsme. Člověk může o jiném člověku zjistit mnoho jen tím, že se na něj podívá. Řeč těla a znaky, které naše tělo prozrazuje, jsou velmi zajímavým tématem k diskusi, a pokud si tuto schopnost osvojíte, budete si vždy vybírat jen ty nejlepší lidi do společnosti. Výjimkou nejsou ani ženská prsa, která také prozrazují důležité informace o jejich nositelce.

Podle dvojice vědců Piera Lorenzoniho a Mitsugu Shegy souvisí tvar a typ prsou s různými typy osobností.

Velmi kulatá prsa jsou znakem frigidity, chytrosti a věří se, že ženy s takovými prsy jsou nejlepšími hospodyněmi. Hruškovitá a trochu protáhlá ňadra jsou společná ženám se silnou povahou, avšak něžným a přitažlivým charakterem.

Prsa, která vypadají jako vystouplý trojúhelník (při pohledu z profilu jsou do špičky), jsou běžná pro umělecky nadané ženy, vášnivé a energické. Takové ženy se obvykle nudí jenom s jedním partnerem. Podlouhlá ňadra ve tvaru lilku jsou spojena s rozhodností, silnou povahou a obvykle je takové ženy používají k ovládání svého partnera.

Malá prsa představují pracovitou, introvertní, vážnou, skromnou, analytickou ženu, která jen zřídka vyjadřuje své city. Tyto ženy jsou také skeptické a mají tendenci pochybovat o věrnosti svého partnera. Velká, melounovitá prsa jsou spojována s ženami s hyperaktivním sexappealem, pravda je však jiná. Piero Lorenzoni se ve skutečnosti domnívá, že takové ženy rády jedí chutná jídla. Ne nadarmo mají ženy s velkými prsy kypřejší tělo.

Vědecké vysvětlení, proč lze z ženských prsou vyčíst jejich povahu, spočívá v tom, že určité geny nesou určitou informaci DNA jak pro tvar prsou, tak pro funkci mozku. Proto lze vysvětlit souvislost mezi osobností a některými rysy obličeje.

To, co bylo uvedeno výše v tomto článku, tedy popis a souvislost velikosti a tvaru prsou s vaší osobností, bychom neměli brát jako absolutní pravdu, ale spíše jako vodítko. Tyto informace obsahují určitou dávku pravdy. Možná se v nich, v prsou i ženách, lépe zorientujete a budete vědět, které vlastnosti více rozvíjet a které lépe kontrolovat.

Zdroj: La Patilla