Otec české tenisové hvězdičky poplácal svou dceru po zadku. Američané z toho dělají aféru

Přidat na Seznam.cz

Česká tenisová naděje Sara Bejlek (ano, její příjmení se nepřechyluje) se poprvé v kariéře dostala na dospělý grandslamový turnaj. Více se však v USA, kde začíná US Open, řeší pozápasová radost jejího otce a trenéra po úspěšné kvalifikaci. Poté, co si Bejlek podala ruku se svou soupeřkou, zamířila ke svému otci Jaroslavovi, a poté k trenérovi Tomáši Josefusovi. Oba jí radostně poplácávali po zadku, jak je možné vidět níže na twitterovém příspěvku. V Česku by se toto vůbec neřešilo, avšak prudérní Amerika to vše v posledních letech vidí jinak.

Sáře je teprve šestnáct let, ale už se jí letos podařilo dostat na Roland Garros v juniorské soutěži do semifinále dvouhry a čtyřhru dokonce vyhrát. V dospělém žebříčku se posunula už na 181. pozici, což jí právě umožnilo hrát kvalifikaci na US open. A této možnosti se zhostila na jedničku a v prvním kole hlavní soutěže se střetne s Ruskou Samsonovou. „Je to pro mě neskutečný úspěch. Jela jsem si to sem hlavně užít a dostala jsem se do hlavní soutěže. Jsem za to neskutečně ráda,“ řekla rodačka z Hrušovky nad Jevišovkou po postupu.

Jak už ale byla na začátku tohoto článku naznačeno, na sociálních sítích se nyní řeší její pozápasová radost ve stylu, že je chování obou mužů nechutné a obzvlášť, když jde o vlastního otce. Další jim oponují, že to je naprosto normální záležitost.

Přejme tedy nyní Sáře, až bude odjíždět z USA, byla vnímána jako hráčka, co příjemně překvapila a té tzv. aféře se bude už jen smát. A s ní i logicky smýšlející lidé.

Zdroj: redakce, aktualne.cz, Twitter