OnlyFans od značky PlayBoy: Magazín Playboy chce mít podobnou platformu

Přidat na Seznam.cz

Značka Playboy se po ukončení vydávání před třemi lety chystá k návratu v podobě digitální stránky s placeným přístupem, podobně jako je tomu u stránky OnlyFans, která je určena pouze pro předplatitele.

Playboy se chystá na velkolepý návrat poté, co titul přestal vycházet před třemi lety. Po smrti zakladatele a šéfredaktora Hugha Hefnera v roce 2017 byla značka pod tlakem, aby se znovu objevila a odrážela sexuálně pozitivní image, což je důvod, proč se Playboy pod vedením své šéfky Rachel Webber rozhodl pro razantní změny a zavedl na své platformě službu ve stylu OnlyFans.

Stejně jako populární webové stránky OnlyFans založené na předplatném, díky nimž si celebrity i neznámé dívky vydělaly miliony, tak i Playboy podle posledních zpráv umístí svůj obsah jen pro předplatitele. A místo původních zajíčků Playboye se na jeho stránkách objeví „tvůrci Playboy“, kteří budou zveřejňovat obsah pro dospělé (i nedospělé).

Ačkoli je Playboy známý svými modelkami nahoře bez, ne všechny ženy, které se na stránkách objeví, budou nahé. Aby se zvýšilo povědomí z digitálního debutu časopisu, ke kterému dojde později v tomto roce, na platformě se objeví jako první modelka a bývalá Playboy Playmate Amanda Cerny.

Na několika dráždivých snímcích propagujících Playboy je Amanda vidět, jak sedí na obří mrkvi a má na sobě kovový top s poprsím, odpovídající spodní díl a ikonické uši zajíčka Playboy.

Na dalším snímku pro jejich reklamní kampaň byla modelka a internetová osobnost k vidění v bílém tílku a drobných kalhotkách, zatímco stála před nářadím ve fitku.

Zdroj: dailystar.co.uk, playboy.com