Nemanželský syn Arnolda Schwarzeneggera. Bude filmová hvězda jako táta?

Přidat na Seznam.cz

Schwarzeneggerův syn Joseph chce všem ukázat z jakého materiálu je vyroben.

Joseph Baena, syn Arnolda Schwarzeneggera (73), který se narodil po aféře s hospodyní Mildred Baenovou, se chce stát hercem jako jeho otec. Arnieho nyní 23-letý potomek ve skutečnosti již získal svou první filmovou roli ve sci-fi komedii. V rozhovoru pro DailyMailTV Joseph vysvětluje, že se nyní cítí připraven, aby šel ve stopách svého slavného otce.

Podobnost s Arnoldem je nezaměnitelná
„Začal jsem chodit na kurzy herectví před třemi a půl lety. Tři až pět dní v týdnu. Chtěl jsem být dokonale připraven,“ vysvětluje Joseph v rozhovoru pro DailyMailTV. Rozhodnutí stát se hercem bylo jeho vlastní. Vždy o tom snil.

I když je jeho otec inspirací a obdivuje ho, Joseph, který vypadá extrémně podobně jako Arnie, chce nyní vystoupit z jeho stínu: „Chci se soustředit na sebe. Nechci ani odpovídat na otázky typu „Co si o mně ostatní myslí nebo říkají?“ Moc se nestarám o to, co se děje na sociálních médiích.“

Chce všem a především sobě něco dokázat. „Vyvíjím na sebe velký tlak, abych byl skvělý.“ (..) Jdu do všeho na 100 procent.“

Arnie nyní může Josephovi říct: „Miluji tě!“
Arnold Schwarzenegger se ke svému nemanželskému synovi veřejně přiznal až ve věku jeho 13 let. Podobnost mezi ním a chlapcem byla už tehdy nezaměnitelná, i když teenager v té době neměl žádné svalové hory jako „Terminátor“. Aféra s hospodyní Mildred Baenou stála manželství Arnieho s Marií Shriverovou (64).

Dnes je na Josefa hrdý a hrdě s ním pózoval, když v roce 2019 promoval na univerzitě. „Gratuluji, Josephe!“ Po čtyřech letech tvrdé práce při studiu obchodní administrativy na Pepperdine University je dnes tvůj velký den! Zasloužil sis oslavu a jsem na tebe tak hrdý. Miluji tě!“ Napsal v té době Arnie pod sdílenou fotografii na Instagramu. Pokud tedy jeho skvělá herecká kariéra nevyjde, má Joseph stále v kapse obchodní titul.