Nejznámější erotické kluby světa: Jak je rozeznat a kde je můžete navštívit

Přidat na Seznam.cz

Podle filmů jsou erotické kluby špinavá místa, obvykle plná lidí v županech. Od berlínských večírků, na kterých je vše dovoleno, až po šampaňské a lustry v nejlepším pařížském swingers klubu, je tu celý svět hýření, který můžete objevit. Přinášíme vám průvodce po nejznámějších erotických klubech po celém světě.

Co je to erotický klub?

Sex kluby jsou místa, která jsou přístupná veřejnosti, mají vyhrazený vstup speciálně pro členy nebo jsou určena pouze pro pozvané. Většinou mají bezpečné prostory pro lidi, kteří se mohou věnovat určitým sexuálním aktivitám. Jednotlivé kluby se liší zábavou a pokyny týkajícími se oblečení se řídí obecnými pravidly. Místa se přizpůsobují různým lidem a sexuálním preferencím a členství, vstupenky na akce a poplatky za vstup se v jednotlivých klubech liší.

Co jsou lifestylové kluby?

Lifestylové kluby jsou otevřeny soukromé síti dospělých lidí, kteří se chtějí podílet na nějakém druhu erotické aktivity. Většina lifestylových klubů je určena pouze pro členy a mnohé jsou také pouze pro zvané. Nemusíte se angažovat, abyste se stali členem, některé fungují spíše jako společenský klub, i když možnost interakce zde bude přítomna.

Co je to swingers klub?

Swingers kluby jsou určeny zejména těm, kteří mají dlouhodobý vztah a jsou otevřeni sexu s jinými lidmi. Všechny kluby mají specifická pravidla, která chrání jejich návštěvníky. Podobně jako v sexuálních klubech pro nezadané se ve swingers klubech často pořádají akce a mnohé z nich mají soukromé nebo polosoukromé místnosti.

KitKatClub – Berlín

Pornoherec Simon Thaur a jeho partnerka Kirsten Krugerová založili v roce 1994 KitKat klub. Nyní je stálou součástí berlínské klubové scény a má pověst jednoho z nejproslulejších podniků ve městě.

Tento klub s psychedelickou rave tematikou je vybaven místností pro bondáž, čtyřmi tanečními parkety, několika bary, masážní místností a bazénem, ve kterém můžete relaxovat. Na rozdíl od jiných berlínských erotických klubů jsou zde povoleny skupiny cizinců, ale dress code je přísný. Je to fetiš, latex, kůže, perverzní glamour nebo nic. A rozhodně žádné džíny.

Snctm – New York, Los Angeles a Moskva

Adresa: Köpenicker Straße 76, Brückenstraße 1, 10179 Berlín, Německo

Představte si krásné lidi v maskách, kteří předvádějí rituální vystoupení v honosném sídle, a máte docela dobrou představu o tom, co je Snctm. Abyste se mohli stát mužským členem, musíte projít přísnou prověrkou, která mimo jiné zahrnuje sdílení vašich vzrušujících zážitků a tří fotografií hlavy. Když projdete touto fází, budete pozváni na luxusní recepci se šampaňským před akcí.

Jakmile dostanete zelenou, budete si muset koupit úroveň členství, která se pohybuje od nejzákladnějšího ročního průkazu „Arium“ za 20 000 dolarů (necelý půl milion korun) až po doživotní za 1 milion dolarů (24,8 milionů korun), který zahrnuje pozvánky na jachtařské večírky v Cannes a přístup do tajných VIP prostor. Ženy se mohou účastnit zdarma, ale musí projít přísnou prověrkou. Na akce je omezena účast pouze 100 hostů a počet žen převyšuje počet mužů v poměru tři ku jedné.

Adresa: Akce se konají na různých místech

Power Exchange – San Francisco

Zvrhlost a zhýralost vládnou v Power Exchange, „nejzlobivějším americkém prostoru pro dospělé“, který je se svými téměř 25 lety jedním z nejzavedenějších míst v regionu. Vítá lidi všech věkových kategorií, pohlaví a sexuálních orientací v labyrintu heren, fantazijních místností a kobek. Klub se pyšní tím, že je inkluzivní, takže ať už je vaše scéna jakákoli, buďte si jisti, že jediným omezením je chlípná představivost. Na rozdíl od ostatních erotických klubů na tomto seznamu je toto místo striktně bez alkoholu.

Adresa: 220 Jones St, San Francisco, 94103, Kalifornie, USA

Lab.oratory – Berlín

Lab.oratory je největší a nejlegendárnější berlínské místo pro gaye. Návštěvníci mohou prozkoumat čtyři patra utilitárního betonu a oceli, včetně hřiště vybaveného sexuálními houpačkami, řetězy a postroji a labyrintu, kde je dovoleno vše. Vítáni jsou muži všech věkových kategorií a velikostí, pokud se pro tuto příležitost obléknou. V nabídce je obvykle fetišistické oblečení a kůže.

Adresa: Am Wriezener bhf, 10243, Berlín, Německo

Les Chandelles – Paříž

V luxusním pařížském podniku Les Chandelles se pravidelně konají orgie v luxusním prostředí s lustry. Původně se zde scházeli francouzští politici, celebrity a bohatí lidé středního věku, nyní je však otevřen všem, kteří mají volných 110 dolarů (cca 2700 korun) na vstupné. Po vstupu dovnitř jsou hosté uvedeni do šatny, kde se rozloučí se svým telefonem, protože fotografování není povoleno, a poté jsou přivítáni v hlavní místnosti, kde dostanou nápoj zdarma.

V přední části je převážně bar s oblečením a směrem dozadu dva budoáry, tedy sexuální místnosti. Dress code je elegantní. Pro ženy jsou vhodné koktejlové šaty a podpatky, pro muže košile.

Adresa: 1 Rue Thérèse, 75001 Paříž, Francie

Torture Garden – Londýn

Torture Garden po celá 90. léta byla domovem fanoušků fetiše v Londýně. Původně se jednalo o nenáročnou akci, ale od té doby se rozrostla v největší fetišistickou noc v Evropě, nyní se na ni sjíždí více než 2 500 lidí a svou účast zde prokázali Dita Von Teese, Alexander McQueen, Jean Paul Gaultier, Boy George, Katie Price a Courtney Love. Návštěvníci se mohou těšit na divadelní představení, módní přehlídky, kabaret a spoustu perverzního exhibicionismu. Vstupní řád je přísný. Je to kůže, krajka nebo latex.

Adresa: Akce se konají na různých místech. Podívejte se do kalendáře akcí.

Dungeon Club – Tel Aviv

Dungeon Club je nejznámější sexuální klub v Tel Avivu. Klub vítá lidi všech věkových kategorií, pohlaví a sexuálních orientací, ačkoli návštěvníci klubu musí přijít s partnerem nebo třemi, pokud chtějí vstoupit do jeho labyrintu, alias sexuální místnosti. Kromě mnoha lascivních zákoutí tu najdete také dva bary, taneční parket a klece k prozkoumání, a navíc i show na jevišti, která podněcuje fantazii. Oblečení je fetišistické.

Adresa: Dungeon Club, HaArba’a 10, Tel Aviv-Yafo, Izrael.

Berghain – Berlín

Tento seznam by nebyl úplný, kdybychom nezmínili nejznámější berlínský klub. Berghain se nachází v obří bývalé elektrárně a je proslulý svou jeskynní 18metrovou taneční halou, technem a neuvěřitelně přísnou dveřní politikou. Klubaři, kteří sem míří, by se měli připravit na čekání ve frontě, která zabíjí libido a která může skončit odmítnutím. Pokud dojde k nejhoršímu, nebojte se, jste v dobré společnosti. Dokonce i Britney Spears dostala od vyhazovače „nein“.

Ačkoli se nejedná o striktně sexuální klub, hédonismus je zde podporován a lidé si to v temných chodbách podniku často otevřeně rozdávají. Navíc nejlepší tip! Za barem si můžete koupit lubrikant a kondomy.

Adresa: Am Wriezener, Bahnhof, 10243, Berlín, Německo.

Zdroj: matadornetwork.com, redakčně upraveno