Na Zemi se objevují záhadné objekty! Vědci jsou v šoku

Přidat na Seznam.cz

Co se děje ve světě? Jsme svědky zázraků nebo odhalení naší přítomnosti mimozemšťany? Lidem z Ameriky i Rumunska přicházejí na mysl tyto neuvěřitelné otázky. Právě na těchto místech se objevují další podivné monolity, například v Utahu!

Tento objev šokoval svět před týdnem. Uprostřed pouště v Utahu, v úplné odlehlé oblasti, byl nalezen dokonale hladký kovový monolit, připomínající slavnou scénu z filmu Vesmírná odysea Stanleyho Kubricka. Odkud objekt přišel? To není známo. Náhodou objekt objevil pilot, který pomáhal počítat muflony. Případem se zabývalo americké ministerstvo bezpečnosti a na internetu se šířily pověsti o UFO. Monolit zmizel a s největší pravděpodobností jej přijaly úřady k výzkumu. Pak se stalo něco neuvěřitelného!

Identické objekty byly postaveny na dvou dalších místech na světě. První byl na vrcholu Pine Mountain v Atascaderu v Kalifornii, další se objevil v horách v rumunské oblasti Neamt. Ten druhý zmizel hned druhý den, jakmile se objevil. Záhada stále nebyla vyřešena! Nebo je to možná jen začátek tajemných událostí ve světě? Zajímalo by nás, jestli se monolity začnou objevovat také v Česku!