Mužské vlastnosti, které ženy vytáčejí. Pánové, co myslíte, máte je taky?

Přidat na Seznam.cz

Každá žena má své vlastní preference ohledně toho, jaký by měl být její ideální muž. Proto je těžké jednoznačně říci, jaký by měl být ideální člověk, a i kdyby se provedla studie/průzkum, výsledky by nezabraly několik stran.

Vedle požadavků a preferencí ženského pohlaví existují obecná kritéria pro mužské vlastnosti, které jsou pro ně nepřijatelné. O nich si povíme v dnešním článku.

Chamtivost

Mužská chamtivost – jeden z nejodpudivějších faktorů pro ženy. Mnoho žen se zpočátku raději ani nechce zaplést s lakomými muži. Tento rys není hezký, působí odpudivě.

Absolutní neochota naslouchat ženě

Existuje kategorie mužů, kteří považují za zbytečné se měnit a naslouchat rozumné kritice. Pozitivní změny jsou však dobré pro osobní rozvoj.

Pokud žijete v minulosti a nechcete se vyvíjet, budete v očích žen vypadat směšně.

Neupravený vzhled

Neupravený vzhled působí špatným dojmem, a to bez ohledu na vaše postavení nebo příjem. Nesvěží vůně, pomačkané oblečení, skvrny, oděrky, neupravený účes a vousy, nemyté vlasy, to vše odpuzuje nejen ženy, ale i lidi obecně.

Maminčin mazánek

Přítelkyně by samozřejmě měla respektovat váš vztah s matkou. Žádné ženě se však nebude líbit, když většinu dialogu budou tvořit věty typu: „Moje máma si myslí,“ „Máma říkala.“ Pokud nejste dostatečně zralí na to, abyste se rozhodovali bez matky, pak je na to být ve vztahu příliš brzy. Jasně si vymezte role maminky a přítelkyně ve svém životě, abyste nikoho neurazili.

Neustálé stížnosti na život a krutá kritika úspěšných lidí

Jistě, každý se někdy setkal s nespravedlností, ale to není důvod k tomu, abyste se skláněli a neustále si stěžovali na život své přítelkyni. Ještě horší je tvrdě kritizovat úspěšné lidi.

Nejlepší je přestat si stěžovat a začít podnikat kroky k nápravě nepříjemné situace. Tak budete vypadat jako muž, který se nenechává unášet nepřízní osudu a těžkostmi, ale řeší problémy.

„To není mužská záležitost“

Někteří muži jasně rozlišují mezi ženskými a mužskými záležitostmi, obvykle ve svůj prospěch. Nepomáhají v domácnosti a s dětmi mají málo společného. Něco jiného je, když ženu plně podporuje její manžel, a něco jiného je, když na jejích bedrech leží práce i všechny domácí povinnosti.

Zvýšené ego

Je možné a nutné mít se rozumně rád, ale bez narcismu. Nikdo není nenahraditelný, takže se nestarejte o sebe a oceňte toho, kdo vás dělá šťastnými.

Slibovat neznamená konat

Pokud ženě něco slíbíte, dodržte to. Ano, ženy mají rády rozhodné muže, ale ne vypravěče.

Neúspěšné maskování plešatosti

Věčný problém mnoha mužů je plešatost, nebo snížení hustoty vlasů. V tomto případě není třeba, abyste si nechali narůst delší vlasy nebo si upravili pár vlasů, abyste zakryli malou plešatost.

Zaprvé, mnoha dívkám plešatost nevadí a zadruhé, můžete si nechat poradit od kadeřníka, abyste našli vhodný střih a péči o vlasy.

Nepozornost a zapomnětlivost

Zapomnětlivost (zejména v pravý čas) a nepozornost jsou dalšími vlastnostmi, které ženy odrazují. Pokud si nemůžete vzpomenout na její narozeniny, výročí apod., napište si upomínky.

O dokonalost můžete usilovat donekonečna, ale nikdy jí nedosáhnete. Přesto na sobě musíte pravidelně pracovat. Musíte také respektovat přání a potřeby dívky vedle vás.

Napište nám do komentářů, se kterými z nich souhlasíte a se kterými ne. Budeme rádi, když budete tento článek sdílet na sociálních sítích.

Zdroj: menslife.com