Muž si nechal do penisu implantovat perly, aby potěšil svou přitelkyni

Přidat na Seznam.cz

Daniel Garcia Mandoza, zkráceně Daniel Garcia, má dceru a je úplně posedlý tetováním a piercingem.

Daniel Garcia (24) miluje sebe, své tetování a svou přítelkyni. 24-letý muž byl již v pěti letech nadšený ze všech druhů tělesného umění. Inspiroval ho jeho vlastní otec Jorge Garcia (48).

Podle magazínu Mirror, Daniel dostal své první tetování, ještě před tím než mu bylo 18 let. Tehdy začala jeho ohnivá vášeň pro zdobení těla, která není u každého oblíbená. Mezitím jeho stále mladé tělo pokrývá 160 uměleckých děl. Nosí také 19 piercingů.

Mexičan odhaduje náklady na jeho tetování a šperky na těle na částku přibližně 150 000 Kč. Má také rozříznutý jazyk a černé oční bulvy.

Není to tak dávno, co nechal vsadit perly do penisu – k velké radosti své současné partnerky, protože jí s nimi chce pravidelně dělat radost.

Se silikonovými implantáty, které jsou velké 0,8 centimetru, by jeho nejlepší kousek měl zůstat tvrdý, i když nemá erekci.

Daniel Garcia také dostává nenávistné komentáře
Protože 24-letý mladík tolik miluje úpravy těla, pracuje jako tatér ve svém vlastním studiu. Daniel už zkrášlil téměř 200 lidí. Otec osmileté dcery má na Instagramu 4360 fanoušků. Ale jak to bývá, ne každý se dokáže vyrovnat s jeho neobvyklým vzhledem. „Kolemjdoucí mi řekli, že vypadám jako ďábel. Je mi to velmi nepříjemné, ale nenechám se těmito komentáři dostat dolů.“

Přátelé a rodina stojí za Danielem: „Moje rodina a přátelé mě hodně podporují a říkají, že jsou na mě hrdí, protože dělám, co chci, a jsem tím, kým chci být. Protože je velmi vzácné, že si lidé troufnou dělat věci, které jsem udělal, a že všechna moje tetování a úpravy jsou něco obdivuhodného.“

Hrdý otec radí lidem, kteří také chtějí tetování: „Moje rada každému, kdo přemýšlí o tetování nebo úpravě, je přemýšlet o tom velmi pečlivě, protože jsou na celý život.“