Modelka (21) s mega výstřihem. Její fanoušci si všimnou drobného detailu!

Přidat na Seznam.cz

Modelka Ashley Tervort (21) svými úchvatnými obrázky na Instagramu pravidelně inspiruje stovky tisíc fanoušků. Někteří z jejich fanoušků se nyní podrobněji podívali a učinili vzrušující objev!

Krásná Američanka má jen 21 let, ale svými sexy momentkami okouzluje celé davy fanoušků. Pravděpodobně za to může mimo jiné její velikost poprsí.

Kaliforňanka koneckonců pravidelně zveřejňuje svůdné fotografie a videa na sociálních médiích, na nichž obvykle nosí extrémně hluboké výstřihy.

Nyní zveřejnila kompletní sérii svých fotografií v těsných bílých plavkách s gigantickým výstřihem. Za to získala nejen tisíce lajků, ale také mnoho nadšených komentářů od svých fanoušků. Čeho si všiml jeden fanoušek na bradavkách?

„Nechala jste si je propíchnout?“ komentuje jeden z fanoušků a zjevně tím odkazuje na bradavky Ashley Tervortové. Jiní bez ostychu vzdávají poklonu: „Pěkný piercing!“

Ashley Tervort umlčí kritiky piercingu bradavek
Svobodný mladý muž zjevně hledá střet a stěžuje si, že piercing na jejích bradavkách, zničil vzhled modelky.

Ona však okamžitě přináší perfektní, sarkastickou odpověď: „Díky za tvůj názor, na to jsem čekala celý den.“

Ashley Tervort se zdá být úspěšná především na erotickém webu Onlyfans, i když dává jasně najevo, že se tam nikdy neukáže zcela nahá. Ale nemusí, protože podle jejího vlastního prohlášení je již jednou z nejúspěšnějších modelek na síti Onlyfans!