Má přezdívku „Nejvíc sexy soudkyně světa“. Rajcovní soudkyně nepřestala s odvážnými pózami

Přidat na Seznam.cz

Soudkyně Vivian Polania (34) z Kolumbie byla sice na tři měsíce suspendována poté, co vynášela rozsudky ve spodním prádle, ale vše nasvědčuje tomu, že s odvážným pózováním na Instagram nehodlá přestat. Instagramový účet čtyřiatřicetileté ženy je neustále aktivní. Podívejte se, co tam můžete najít!

Nejvíc sexy soudkyně světa se dál svléká! Vivian Polania se i přes tvrdý trest dál ukazuje polonahá.
Donedávna o 34leté soudkyni z Kolumbie téměř nikdo neslyšel, ale teď o soudkyni Vivian mluví celý svět. Vše začalo na konci loňského roku. Vivian Polania se tehdy účastnila, samozřejmě jako soudkyně, online soudního procesu. Když se všichni účastníci přihlásili na Zoomu, nemohli uvěřit vlastním očím. Soudkyně během procesu ležela na posteli ve spodním prádle a ve svůdné póze kouřila cigaretu, psal tehdy Independent. Po několika okamžicích někdo čtyřiatřicetiletou ženu upozornil, že kamera zůstala zapnutá, a pak ji žena rychle vypnula. Bylo však pozdě. V důsledku této aféry byla nejvíc sexy soudkyně světa, jak už byla Vivian Polania označena, na tři měsíce suspendována ze své práce.

Účet Vivian Polania je stále aktivní a sexy, někdy velmi odvážné fotky v sexy prádle nebyly smazány a stále si je můžete prohlédnout. Dočká se nejvíc sexy soudkyně na světě opět pozastavení výkonu funkce nebo dokonce vyloučení ze soudcovské profese? Nezbývá než čekat, jak bude aféra pokračovat!

Zdroj: Independent