Legendární Nick Slaughter málem roli nedostal. Zadlužený šel den před konkurzem šel pít. Tak vypadá dnes

Přidat na Seznam.cz

Rob Stewart byl slavným hercem 16 let, než si to uvědomil. Byl nezaměstnaným scenáristou a režisérem s dluhem 6 000 dolarů, když začal ve svých 20 letech chodit na konkurzy v naději, že získá roli, která by mohla financovat jeho další projekty. V roce 1990 to zkusil v novém seriálu o donchuánském detektivovi Nicku Slaughterovi, který řeší místní zločiny ve fiktivním floridském plážovém městečku Key Mariah.

Stewart, který si v té době nemohl dovolit účes a měl „lví hřívu vlasů“, přišel v tílku a džínách a absolvoval podle svých slov velmi špatný konkurz.

„Omylem jsem šel večer předtím pít,“ říká dnes padesátiletý Stewart.

Jeho zkouška byla tak špatná, že když se producent Peter Locke a scenárista a tvůrce Sam Egan podívali na jeho nahrávku, téměř okamžitě ji začali přetáčet. Pak šla kolem producentova manželka a Stewart jí padl do oka. „To je tvůj kluk,“ řekla.

Poté, co Stewart získal práci, první, co udělal, bylo, že požádal o zálohu na ostříhání. Locke odmítl. Místo toho stáhl své nové hvězdě vlasy do culíku a oblékl ho do trvale rozepnuté havajské košile, aby vyniklo jeho ochlupení na hrudi. Nick Slaughter byl na světě. A jaký to byl trhák!!!

Takhle vypadá Stewart dnes. Culík mu už chybí.

Zdroj: