Kutil pracoval ve sklepě starého domu. Během práce objevil tajemnou, černou studnu

Přidat na Seznam.cz

V amatérského archeologa se proměnil muž, který pracoval na úpravě sklepa v domě z roku 1901, který si právě s manželkou pořídili. Objevil temnou, zdánlivě nekonečnou díru, která vedla hluboko do tmy. Objev zveřejnila jeho manželka na Redditu.

Dům, jako vystřižený z Viktoriánské éry. Temné, rozvrzané chodby a strašidelné sklepení a ještě strašidelnější půda. Nic z toho nebrání manželům v idylce, právě naopak. Podnikají výpravy po hororovém domě.

V domě jako by se zastavil čas. Našli známky z padesátých let, zapomenutou nákupní tašku starou přes půl století i nábytek z kvalitního materiálu ověšeného tlustou vrstvou pavučiny. Celou galerii manželé zveřejnili na síti Imgur.

Nejzajímavějším objevem byla ale velká díra přímo ve sklepě, do které manžel skoro spadl na jedné ze svých výprav.

Díra vedla přímo do jícnu hrozivé, hluboké a tmavé studny. Nikdo neví, co je na jejím dně. Diskutéři na Redditu objeviteli doporučovali, aby si našel velký provaz a spustil se dolů, aby zjistil, co se na dně ukrývá. Muž jen žertovně odpověděl, že viděl příliš mnoho hororů na to, aby něco takového zkoušel.

Uznejte sami. Měli byste odvahu se do takové díry spustit? Spali byste klidně, kdybyste věděli, že přímo pod vaším domem je něco takového?

Zdroje: Reddit, Imgur