Krásné Japonky. Představujeme ty nejúspěšnější

Přidat na Seznam.cz

Zajímá vás, které Japonky jsou nejkrásnější na světě? Připravili jsme pro vás výběr těch nejkrásnějších dívek. V článku si můžete prohlédnout seznam nejpůvabnějších Japonek, které jsou krásné a úspěšné.

Japonsko je známé řadou věcí, včetně kultury, kuchyně, cestovního ruchu a módy. A samozřejmě nesmíme opomenout nádherné japonské ženy, které oslnily svět svou ohromující krásou. Japonky jsou po celém světě známé svým mladistvým vzhledem.

Tyto ženy si díky své kráse a talentu zaslouží mnohem větší uznání. Zde oslavujeme krásu tím, že uvádíme pár nejkrásnějších Japonek. Určitě si zde vyberete svoji favoritku!

1. Mao Inoue

Mao je japonská herečka, která svou kariéru zahájila v pěti letech a od té doby hrála v několika dlouhodobých japonských televizních seriálech. Kromě účinkování v televizních pořadech a příležitostného modelingu se Mao objevila v různých japonských filmech. Od roku 2006 hrála ve více než deseti filmech, v některých z nich si zahrála hlavní roli.

2. Haruna Kojima

Haruna Kojima se narodila v japonském městě Urawa-Ku ve prefektuře Saitama a je japonská herečka a zpěvačka. Byla členkou týmu A idolové skupiny AKB48. Její první skupinou byla Angel Eyes, která se však v roce 2001 rozpadla. V roce 2007 Haruna poprvé vystoupila v Kohaku Uta Gassen, každoroční hudební show, do které byla pozvána skupina AKB48. Její první hlavní role byla v japonském filmu Coin Locker Monogatari. Na stříbrném plátně se poprvé objevila v hororovém žánru se svými kolegyněmi z AkB48 ve filmu Densen Uta.

3. Misaki Ito

Misaki je další úspěšná modelka, která se stala herečkou. Od svého narození v roce 1977 hrála v mnoha reklamách. Objevila se v několika známých filmech, například v Poslední lásce (2007), 9 duší (2003) a Tváří v tvář (2004).

4. Shino Matsuda

Shino Matsuda se předběžně kvalifikovala na olympijské hry 2020 po úspěších na Světových hrách v surfingu 2019. Po vítězství na úvodním turnaji Japan Open of Surfing se etablovala jako jedna z nejlepších a nejzářivějších japonských surfařek. Se surfováním začala v šesti letech v Chigasaki a díky svému načasování a talentu byla rychle sponzorována. Má na Instagramu sexy snímky v bikinách a její krásná pleť je pro fanoušky opravdu přitažlivá.

5. Masami Nagasawa

Masami Nagasawa je zkušená herečka s takovou roztomilostí, která udržuje pohled diváků přilepený k obrazovce. Je známou herečkou, která hrála v několika významných japonských filmových produkcích. Díky své kráse se často objevuje v hlavních rolích, což přispívá k jejímu statusu jedné z nejkrásnějších žen současnosti. Svým zápalem, nádherou a hereckými zkušenostmi si získává srdce mnoha lidí, protože vytváří přesné role, které si snadno spojí se svými fanoušky. Díky tomu získala řadu ocenění od různých národních i mezinárodních organizací a také uznání jako jedna z nejvýznamnějších hereček v oboru.

6. Emi Takei

Emi Takei je japonská modelka, zpěvačka a herečka. Narodila se v japonském městě Nagoja. Chtěla se stát modelkou, ale nakonec se rozhodla stát se také herečkou, protože má všestranný a atraktivní vzhled. O svém snu řekla rodičům už na střední škole a od té doby na sobě tvrdě pracuje.

Zdroj: womenintheworld.org