Je těhotná Olga Lounová opravdu to, co chcete vidět na obálce Playboye?

Přidat na Seznam.cz

Těhule v Playboyi? Proboha, je to pravda! Na titulní straně listopadového Playboye pózuje Olga Lounová, jako vůbec první žena v Česku, a to v době očekávání mimina. Neměla by ale radši sedět na mimibazaru a připravovat se na budoucnost?

Česká populární zpěvačka, skladatelka, herečka, ba dokonce závodnice rallye, jako vůbec první v historii českého Playboye pózuje na titulní straně v době očekávání. „Pózovat na titulní straně Playboy magazínu je pro mě ctí, … jsem hrdá na to, že jsem první ženou v České republice, která v těhotenství pózuje pro Playboy. Pro ženu je to nádherné období a jsem ráda, že se o ten krásný dar mohu podělit se čtenáři.“ rozjímala se Olga nad vlastními fotkami.

Dělá to pro peníze?

Během jednoho dne, kdy deštivé přeháňky střídaly sluneční svit, vznikly pod taktovkou fotografky Anny Koniaevy snímky s podtitulem Smyslná, těhotná a stále sexy. Je to opravdu něco, co bychom v Playboyi nečekali. Co by na to řekl Hugh Hefner, zakladatel Playboye? O něm je známo, že spal s holkami z obálky běžně, bral by i těhuli? Olga nefotila jistě zadarmo, na mateřství je potřeba se řádně připravit.

A co na to my, normální kluci v Česku?

Je to opravdu to, co chcete vidět, pánové?

„Je to trochu úchylné, ale klidně bych nakoukl,“ říká Jirka (33), jeden z našich redaktorů.

„Olgu moc nemusím, ale dal bych si říct,“ tvrdí pro změnu Dominik (32).

Jaký je váš názor, podělte se do komentářů.

Zdroj: Playboy, redakce