Jaké jsou známky toho, že vás má vietnamská dívka ráda?

Přidat na Seznam.cz

Pochopit city jiné národnosti se zdá být neskutečně těžké. Pokud jste se s vietnamskými ženami nesetkali poměrně zblízka, jen těžko pochopíte, zda k vám chovají city. Na první pohled vypadají konzervativně a plaše, takže není jasné, jak odhalit jejich emoce. Naštěstí jste právě teď narazili na neocenitelného průvodce jejich myslí a duší. Užijte si to!

Jak bez námahy poznat, jestli se líbíte vietnamské ženě

Vietnamské dívky působí tajemně a nesměle. Není to případ, kdy byste v dámách četli jako v otevřených knihách. Muži se zblázní, když se snaží pochopit skutečné pocity těchto žen. Uklidněte se, k takovým chudákům se určitě nepřidáte. Tajemství žen z Vietnamu bylo odhaleno. Zde najdete fungující signály jejich náklonnosti.

Hodně se usmívá

Úsměv je zrcadlem srdce. Není to nic jiného než pravda. Pokud se dáma ve vaší společnosti často usmívá, znamená to, že se s vámi cítí dobře a nechce to skrývat. Na cizího člověka, který ji nezajímá, se neusměje více než jednou. Dáváte jí pocítit pozitivní emoce a ona tak podvědomě dává najevo náklonnost.

Hraje si s vlasy

Je to univerzální ženský projev zájmu. Může se jich dotýkat, česat je nebo je odkládat stranou; může kroužit prsty kolem vlasů. Všechny podobné věci ukazují, že si žena váží času stráveného s vámi a chce vypadat přitažlivě. Může se cítit trochu stydlivě, ale ukazuje to na její skutečnou touhu být ve vaší společnosti.

Chce být nablízku

Vietnamka, které se líbíte, se bude vždy snažit být svému objektu obdivu co nejblíže. Ve společnosti překoná mezery mezi vámi, sedne si vedle vás, bude se dívat na nějaký předmět, který je ve vaší blízkosti, například na rostlinu, obrázek nebo něco jiného. Někdy na vás může narazit i venku nebo v budově. Nebuďte překvapeni, když dívka bude často odhazovat své předměty vedle vás. Jste na cestě! Líbíte se jí natolik, že vymýšlí různé způsoby, jak se s vámi sblížit.

Snaží se upoutat vaši pozornost

Pokud s vámi chce žena navázat romantický vztah, půjde na to chytře, abyste si jí všimli. Není od věci takové pokusy rozpoznat. Může zvýšit hlas, stát nebo sedět příliš zpříma, když jste někde poblíž. Další metodou je zapojit vás do součinnosti, například vás požádat o pomoc. Dáma se domnívá, že jste gentleman, který její žádost nemůže odmítnout, a tak spolu strávíte nějaký čas a ona bude mít příležitost použít svůj šarm.

Ptá se vás na osobní otázky

Nemějte žádné pochybnosti u dívky, které se líbíte, chce vědět všechno o vašem životě. Bude vám klást stovky otázek a snažit se najít věci, které jsou pro oba společné. Buďte připraveni vyprávět o dětství, rodinných vazbách, zkušenostech se vztahy se ženami. Určitě se vás zeptá na důvody osamělosti a na to, proč jste se rozešel se svou bývalou přítelkyní. Důvodem takové zvědavosti je její pevné přesvědčení, že když se poznáte na hluboké úrovni, uděláte hluboký krok k milostnému vztahu.

Dotýká se vás

Existuje tendence, že čím více se vás dáma dotýká, tím více s vámi flirtuje. Řeč těla často znamená víc než slova, zejména pokud jde o ženské city. Pokud vám položí ruku na rameno nebo na kolena, když sedíte vedle sebe, nehodlá se o vaši pozornost dělit s někým jiným. Dotek ruky je projevem nejvyššího stupně náklonnosti.

Směje se vašim vtipům

Pokud ženu přitahujete, všechny vaše dobré vlastnosti se pro ni zvýší. Je zřejmé, že se bude častěji smát vašim vtipům a bude si všímat i těch nejnepatrnějších. Samozřejmě může být jen veselá osoba, která ocení humor, ale pokud věnuje vašim vtipům zvláštní pozornost, má to svůj důvod. To, co k vám dívka cítí, si můžete ověřit tak, že v její společnosti řeknete obyčejný vtip a podíváte se na její reakci.

Zdroj: alldating4u.com